Stanovisko Komisie rozhodcov zo zasadnutia dňa 22.05.2019

Komisia rozhodcov ObFZ Trnava sa na svojom zasadnutí dňa 22.05.2019 zaoberala tromi podnetmi a zaujala nasledovné stanoviská.

VII. liga RUBBEX | 21. kolo

TJ Družstevník Chtelnica - TJ Družstevník Dolný Lopašov

Podnet TJ Družstevník Chtelnica:
Dobrý deň, chceli by sme vás poprosiť o posúdenie situácie zo 64.minúty zápasu 21. kola s Dol. Lopašovom, ktorej výsledkom bol pokutový kop.

Rozhodca nesprávne nariadil PK neboli porušené pravidlá futbalu. Rozhodca mal nariadiť kop z rohu.

VII. liga RUBBEX | 23. kolo

TJ Družstevník Chtelnica - OŠK Prašník

Dobrý deň, prosíme o posúdenie situácie z 34. minúty, kedy mal byť podľa nás nariadený pokutový kop.

Rozhodca správne nenariadil PK, neboli porušené pravidlá futbalu. Obranca zahral loptu nohou a následne prišlo ku kontaktu hráčov, dovoleným spôsobom.

VII. liga SWAN | 23. kolo

TJ Vinohradník Suchá nad Parnou - TJ FC Kátlovce

Podnet TJ Vinohradník Suchá nad Parnou
Žiadame o potrestanie asistenta rozhodcu, ktorý výrazným spôsobom ovplyvnil priebeh zápasu, keď neodmával jasný trojmetrový ofsajd pri góle súpera na 1:3

AR správne nesignalizoval HMH. Hráč hostí č.6 nebol v momente prihrávky spoluhráča č.10, bližšie k súperovej bránkovej čiare, ako najmenej dvaja hráči súpera (hráči domácich č.7 a č.98). Rozhodca správne gól uznal.