TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA MAREC

PATRIK ONDRA (ŠK CÍFER 1929)

SÚŤAŽ: VII. liga MEVA SPORT
DÁTUM: 17. marec 2019, 14. kolo

Prvým ašpirantom na víťazstvo v ankete Top4football Gól mesiaca marec je PATRIK ONDRA z ŠK Cífer 1929. Na jeho parádne kopnutý priamy kop nemal brankár domácich Lukáš Vaško žiadny nárok. Cífer zvíťazil v Dolnej Krupej 2:1.

MATEJ HOMOĽA (FK SPARTA KOŠOLNÁ)

SÚŤAŽ: VII. liga SWAN
DÁTUM: 17. marec 2019, 14. kolo

Druhým kandidátom na triumf v ankete Top4football Gól mesiaca marec je útočník Košolnej MATEJ HOMOĽA. V dueli na trávniku Bíňoviec precízne kopnutým priamym kopom nedal šancu brankárovi domácich Marekovi Dekanovi. Košolná napokon podľahla svojmu súperovi 1:3.

MARTIN ČMEHÝL (FK BIELY KOSTOL)

SÚŤAŽ: VII. liga SWAN
DÁTUM: 17. marec 2019, 14. kolo

Tretím ašpirantom na víťazstvo v ankete Top4football Gól mesiaca marec je MARTIN ČMEHÝL z Bieleho Kostola. 40-ročný záložník dal o sebe vedieť v zápase proti Kátlovciam, keď parádne prekvapil gólmana hostí Denisa Haršániho. Biely Kostol deklasoval svojho súpera 6:1.

ROMAN KAVULIAK (MTK LEOPOLDOV)

SÚŤAŽ: VI. liga MEVA SPORT
DÁTUM: 24. marec 2019, 15. kolo

Štvrtým uchádzačom na triumf v ankete Top4football Gól mesiaca marec je ROMAN KAVULIAK z MTK Leopoldov. 27-ročný obranca nechytateľnou strelou rozhodol duel proti OŠK Zavar (1:0).

ROMAN ŠRÁMEK (OFK BUČANY)

SÚŤAŽ: VII. liga SWAN
DÁTUM: 24. marec 2019, 15. kolo

Piatym kandidátom na prvenstvo v ankete Top4football Gól mesiaca marec je ROMAN ŠRÁMEK z OFK Bučany. 28-ročný záložník fantastickým lobom prekonal brankára Košolnej Daniela Gašparoviča. Bučany zvíťazili vysoko 9:3.

[wdoo-votr-poll id=17503]

Hlasovanie potrvá do 13. apríla 2019, do 23:59 hod.

Víťaz ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA MAREC získa značkové kopačky ADIDAS – model PREDATOR 19.2 FG

Vyžrebovaný výherca spomedzi hlasujúcich získa repliku repre dresu SR (modrá farba, veľkosť L)

 [wdoo-votr-poll-results id=17503]

Pravidlá súťaže

1. Organizátor ankety:
A. Organizátorom ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA je Oblastný futbalový zväz Trnava, so sídlom Dolné Bašty 14, City Arena, 917 01 Trnava (ďalej ObFZ Trnava).
2. Doba platnosti ankety:
A. Anketa prebieha na internetovej stránke www.trnavaobfz.sk
B. Anketa prebieha počas kalendárneho mesiaca, nasledujúceho po mesiaci, za ktorý je anketa vyhlasovaná.
C. Anketa prebieha 7 dní od spustenia hlasovania, t.j. do 23:59 siedmeho dňa po spustení ankety.
3. Nominácia do ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA
A. ObFZ Trnava nominuje TOP 5 kandidátov na TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA po odohraní posledného zápasu kalendárneho mesiaca, za ktorý je anketa vyhlasovaná.
B. Hlasujúci za každý kalendárny mesiac, za ktorý je anketa vyhlasovaná, hlasujú za svojho favorita, za poradie na 2. až 5. mieste hlasujúci nehlasujú.
C. Po ukončení ankety za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava ocení víťaza ankety, strelca najkrajšieho gólu za daný mesiac, ktorý v hlasovaní obdrží najvyšší počet hlasov, hráči umiestnení na 2. až 5. mieste nie sú oceňovaní. Strelec najkrajšieho gólu za daný mesiac získa vecnú cenu od partnera súťaže – TOP4FOOTBALL.SK
D. Do súťaže budú zaradené len góly zo stretnutí, ktoré budú nahrávané cez mobilnú aplikáciu SPORT.VIDEO. Podmienkou nie sú len zápasy zo VI. ligy MEVA SPORT, VII. ligy SWAN a RUBBEX, ale šancu zapojiť sa majú aj ostatné tímy z nižších oblastných súťaží, bez ohľadu na vekovú kategóriu (muži, dorast, žiaci, prípravka).
E. Po ukončení ankety za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava alebo víťaz ankety vyžrebuje jedného účastníka (hlasujúceho), ktorý bude ocenený vecnou cenou od partnera súťaže – TOP4FOOTBALL.SK, podmienkou pre zaradenie do žrebovania je poskytnutie e-mailovej adresy.
4. Účasť v ankete
A. Hlasovania v ankete sa môžu zúčastniť užívatelia internetovej stránky www.trnavaobfz.sk
B. Každý hlasujúci môže v ankete prostredníctvom svojho e-mailu odovzdať len jeden hlas z jednej IP adresy. Na základe e-mailovej adresy budeme kontaktovať výhercu spomedzi všetkých hlasujúcich. V prípade, že výherca nebude do 3 dní reagovať na e-mail, nárok na výhru zaniká.
C. Účasť v ankete je dobrovoľná a bezplatná.
D. Svojou účasťou v ankete akceptuje účastník tieto pravidlá, ktoré sa zaväzuje dodržiavať a postupovať výlučne v súlade s pravidlami.
5. Práva a povinnosti prevádzkovateľa ankety
A. Prevádzkovateľ ankety si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá ankety v jej priebehu.
B. Prevádzkovateľ ankety si vyhradzuje právo vylúčiť z ankety užívateľa, ktorý by porušil pravidlá ankety alebo spôsob hlasovania, prípadne sa zúčastňoval ankety v rozpore s dobrými mravmi.
C. Ceny v súťaži nie sú vymáhateľné súdnou cestou. Ceny nie je možné vymeniť za finančnú hotovosť. Výhru nie je možné previesť na inú osobu.