VII. liga SWAN: Bučany si doma poradili s Kátlovcami, Biely Kostol deklasoval Trstín

V 4. kole trnavskej časti VII. ligy sa zrodili zaujímavé výsledky. Prinášame vám výsledkový servis a fotogalériu zo zápasu Bučany – Kátlovce.

Bučany – Kátlovce 3:1 (1:1)

V Bučanoch otvárali skóre hostia, kedy si po peknom vysunutí Sliva prebral loptu a obstrelil domáceho Jamricha – 0:1. Vedenie si však Kátlovce neudržali dlho. Domáci sa v 39. minúte dostali stredom obrany až do 16-tky, kde Šrámek sám pred brankárom nezaváhal – 1:1. Po výmene strán mali viacej z hry domáci, čo aj patrične využili. V 72. minúte bol priamy kop Vanča stečovaný múrom a hosťujúci brankár už nestihol zareagovať. Svoje víťazstvo Bučany spečatili po rýchlej kombinačnej akcii z ľavej strany, kedy sa lopta dostala až k Paulovičovi, ktorý povedľa brankára skóroval – 3:1.

Góly: 39. Šrámek, 72. Vančo, 80. Paulovič – 22. Sliva.

BUČANY: Jamrich – Vančo, Bindics, Malich, Bunček, Šrámek, Zubčák, Paulovič, Belák, Mračník, Janák (Krška, Suchoň, macko, Rafi).

KÁTLOVCE: Banič – Vagovič, Kobetič, Sliva, M. Hlavatovič, Uváček, Sliva, Gajarský, R. Hlavatovič, Babečka, Uváček (Zemko).

Dolné Orešany – Ružindol 2:5 (1:2)

Ružindol sa drží stále na víťaznej vlne a oblieha čelo tabuľky spoločne s Bielym Kostolom a Bučanmi. V Dolných Orešanoch viedli už po prvom polčase, vďaka dvom gólom Synaka. Za domácich sa presadil Tóth – 1:2. Po výmene strán zvýšil dvomi rýchlymi gólmi Bartoš a aj keď domáci Braniš znížil na 2:4, v 78. minúte Synak uzavrel svoj hetrik a spečatil víťazstvo Ružindola – 2:5.

Góly: 30. Tóth, 70. Braniš – 15., 32. a 78. Synak, 55. a 63. Bartoš.

OREŠANY: Lipovský – Braniš, Kulíšek, Pospíšil, Zajíc, Hronský, Kamenický, Kollár, Novák, Tóth, Volner (Zelenák, Rábara).

RUŽINDOL: Gomola – Karády, Minarovič, Matula, Penyak, Moncman, Bartoš, Tomašovič, Synak, Kubíček, Janeček (Drmola, Tollarovič, Turoň).

Biely Kostol – Trstín 9:2 (6:0)

Treticu mužstiev s plným počtom bodov nám uzatvára Biely Kostol, ktorý na domácej pôde deklasoval Trstín. Ten na zápas pricestoval s oklieštenou zostavou. Svoju prevahu dokazovali domáci už od úvodných minút, po prvom polčase viedli 6:0. Po výmene strán zvýšil Gažovič, no k slovu sa dostali aj hostia Vajsábelom. Ten istý hráč o pár minút znížil z bieleho bodu na 7:2. Domáci do konca zápasu napli sieť Trstína ešte dvakrát, skóre sa zastavilo na konečných 9:2.

Góly: 11. a 86. L. Jurina, 13. Ostrihoň, 14. Hoblík, 17. Stacho, 25. a 33. M. Jurina, 58. a 83. Gažovič – 63. a 67. (11m) Vajsábel.

B. KOSTOL: Svitek – Adámek, Stacho, Gažovič, Malina, L. Jurina, Nagy, M. Jurina, Čmehýl, Hoblík, Ostrihoň (Daniška, Balažovič, Pösinger, Pocisk).

TRSTÍN: Sollár – Zuzčák, Přikryl, Klokner, Štibraný, Obselka, Vajsábel, Vavro Taranda, Sersen, Lopatka.

Modranka – Suchá nad Parnou 5:0 (5:0)

Suchá nad Parnou pricestovala k súperovi len s desiatimi hráčmi, čo domáci plne využili. Najskôr sa Rakického stečovaná strela v 16-tke dostala k Sekerovi, ktorý loptu pekne zasunul k vzdialenejšej žrdi. Ďalší gól prišiel, keď Gergely prenikol do 16-tky a spätnou prihrávkou našiel Sekeru, ktorý zvyšoval na 2:0. V 27. minúte využil šancu domáci Valko a o necelých päť minút zakončil hlavou Rakický dlhú loptu do 16-tky. V 41. minúte zavŕšil svoj hetrik Sekera a Modranka viedla už 5:0. Hostia však do druhého polčasu nenastúpili a zápas v Modranke tak skončil predčasne.

Góly: 9., 21. a 41. Sekera, 27. Valko, 31. Rakický.

MODRANKA: Špernoga – Hučšava, Gumbír, Sekera, Novota, Fančovič, Kučík, Gergely, Rakický, Valko, Križan.

SUCHÁ: Sloboda – Má. Miksád, Neumann, Zošák, Tibenský, Puškáš, Rogel, Valovič, Ma. Miksád, Fridrich.

Bíňovce – Dobrá Voda 1:1 (1:0)

Góly: 19. Opálek – 72. Ondruška.

BÍŇOVCE: Dekan – Kostolanský, Halaša, Rajnoha, Ľ. Čech, M. Čech, Petrovič, Opálek, Malovec, Královič, Kumančík (Ryšavý, Strečanský).

VODA: Krížik – Klčo, Prvý, Jantoš, Ondruška, Maška, Dubrava, Danko, Novák, Benedikovič, Macko (Hrašna).

Hrnčarovce nad Parnou – Bohdanovce 3:3 (1:2)

Góly: 45. Vozár, 51. Pilíšek, 59. Jedinák – 19. Minarovič, 34. Chudý, 60. I. Palšovič.

HRNČIAROVCE: Šoš – Sedlický, Serbák, Palkovič, Trubač, Pilíšek, Lukačik, Knkara, Jedinák, Vozár, Brimus (Púchly, Banič, Masár).

BOHDANOVCE: Prekop – Arpáš, Minarovič, I. Palšovič, Doboš, Novosedlík, Heriban, Chudý, Braniša, Greguš, Peňák (D. Palšovič).

Košolná – Brestovany 6:0 (2:0)

Góly: 16. Karas, 18. Volek, 71. (11m) Holekši, 76. Čavara, 82. Hrušovský, 85. (11m) Homoľa.

KOŠOLNÁ: Hudek – Bobok, Danišovič, Karas, Volek, Martinkovič, Holekši, Homoľa, Čavara, Sládeček, Hudek (Hrušovský, Mesíček).

BRESTOVANY: Tomík – Rendek, D. Zlatohlávek, Toráč, Bošácky, A. Sládeček, Kollár, Vidovič, Kadlec, Zelenay, A. Zlatohlávek (M. Sládeček, Vyskoč, Dorčiak).