FERMAT GÓL MESIACA APRÍL

Jakub ĎURIŠ (OŠK ZAVAR)

SÚŤAŽ: VI. liga MEVASPORT
DÁTUM: 01.04.2018, 21. kolo

Záložník OŠK Zavar svojou parádnou trefou do šibenice zvyšoval v Siladiciach na 2:0. Súboj napokon skončil remízou 2:2. Opora Zavarčanov strelila v prebiehajúcom ročníku VI. ligy MEVA SPORT už 12 gólov. Nádherný presný zásah do siete gólmana Dúckeho je zaslúžene adeptom na najkrajší gól mesiaca apríl.

Patrik KOLLÁR (TJ Družstevník Veľké Kostoľany U19)

SÚŤAŽ: VI. liga Dorast U19 skupina B
DÁTUM: 07.04.2018, 14. kolo

O víťazstvo v ankete FERMAT Gól mesiaca apríl sa uchádza aj precízne kopnutý priamy kop 17-ročného Patrika Kollára. Kapitán dorasteneckého tímu z Veľkých Kostolian má v tejto sezóne na svojom konte už 13 presných zásahov. Ten do siete Kľačian patril zaiste medzi najkrajšie.

Juraj HORVÁTH (ŠK Slávia Zeleneč)

SÚŤAŽ: VI. liga MEVASPORT
DÁTUM: 08.04.2018, 22. kolo

Tridsaťročný záložník ŠK Slávia Zeleneč zúročuje svoje skúsenosti z vyšších súťaží. V dueli s Dolnou Krupou potvrdil svoju výbornú kopaciu techniku, keď z priameho kopu nedal šancu brankárovi Olšovskému. Zeleneč sa v tomto súboji tešil z víťazstva 3:1.

Šimon ŠERJENÍK (OFK Drahovce)

SÚŤAŽ: VI. liga MEVASPORT
DÁTUM: 22.04.2018, 24. kolo

Dvadsaťpäťročný obranca Drahoviec čakal na svoj premiérový gól v sezóne do 24. kola. V zápase proti OŠK Križovany nad Dudváhom parádne kopnutým priamym kopom nachytal na hruškách brankára Romana Bzdila. Duel napokon skončil víťazstvom Drahoviec 2:1.

Andrej MODROVIČ (TJ Slovan Červeník)

SÚŤAŽ: VI. liga MEVASPORT
DÁTUM: 22.04.2018, 24. kolo

Rovnako 27-ročný záložník Červeníka čakal na svoj prvý gól v sezóne do 24. kola. Na pôde Zelenča skóroval ukážkovou strelou od brvna. Tento parádny presný zásah však Červeníku na body nestačil, v Zelenči prehral 2:4.

[wdoo-votr-poll id=11276]

Hlasovanie potrvá do 11. mája 2018 do 23:59

 [wdoo-votr-poll-results id=11276]

Pravidlá súťaže

1. Organizátor ankety:
A. Organizátorom ankety FERMAT GÓL MESIACA je Oblastný futbalový zväz Trnava, so sídlom Dolné Bašty 14, City Arena, 917 01 Trnava (ďalej ObFZ Trnava).
2. Doba platnosti ankety:
A. Anketa prebieha na internetovej stránke www.trnavaobfz.sk
B. Anketa prebieha počas kalendárneho mesiaca, nasledujúceho po mesiaci, za ktorý je anketa vyhlasovaná.
C. Anketa prebieha 7 dní od spustenia hlasovania, t.j. do 23:59 siedmeho dňa po spustení ankety.
3. Nominácia do ankety FERMAT GÓL MESIACA
A. ObFZ Trnava nominuje TOP 5 kandidátov na FERMAT GÓL MESIACA po odohraní posledného zápasu kalendárneho mesiaca, za ktorý je anketa vyhlasovaná.
B. Hlasujúci za každý kalendárny mesiac, za ktorý je anketa vyhlasovaná, hlasujú za svojho favorita, za poradie na 2. až 5. mieste hlasujúci nehlasujú.
C. Po ukončení ankety za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava ocení víťaza ankety, strelca najkrajšieho gólu za daný mesiac, ktorý v hlasovaní obdrží najvyšší počet hlasov, hráči umiestnení na 2. až 5. mieste nie sú oceňovaní. Strelec najkrajšieho gólu za daný mesiac získa vecnú cenu od partnera súťaže – FERMAT SK, s.r.o.
D. Do súťaže budú zaradené len góly zo stretnutí, ktoré budú nahrávané cez mobilnú aplikáciu SPORT.VIDEO. Podmienkou nie sú len zápasy zo VI. ligy MEVA SPORT, ale šancu zapojiť sa majú aj ostatné tímy z nižších oblastných súťaží, bez ohľadu na vekovú kategóriu (muži, dorast, žiaci, prípravka).
E. Po ukončení ankety za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava alebo víťaz ankety vyžrebuje jedného účastníka (hlasujúceho), ktorý bude ocenený vecnou cenou od partnera súťaže – FERMAT SK, s.r.o., podmienkou pre zaradenie do žrebovania je poskytnutie e-mailovej adresy.
4. Účasť v ankete
A. Hlasovania v ankete sa môžu zúčastniť užívatelia internetovej stránky www.trnavaobfz.sk
B. Každý hlasujúci môže v ankete prostredníctvom svojho e-mailu odovzdať len jeden hlas.
C. Účasť v ankete je dobrovoľná a bezplatná.
D. Svojou účasťou v ankete akceptuje účastník tieto pravidlá, ktoré sa zaväzuje dodržiavať a postupovať výlučne v súlade s pravidlami.
5. Práva a povinnosti prevádzkovateľa ankety
A. Prevádzkovateľ ankety si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá ankety v jej priebehu.
B. Prevádzkovateľ ankety si vyhradzuje právo vylúčiť z ankety užívateľa, ktorý by porušil pravidlá ankety alebo spôsob hlasovania, prípadne sa zúčastňoval ankety v rozpore s dobrými mravmi.
C. Ceny v súťaži nie sú vymáhateľné súdnou cestou. Ceny nie je možné vymeniť za finančnú hotovosť. Výhru nie je možné previesť na inú osobu.