Novinky

23
jan

Halový turnaj U15 v Púchove o pohár predsedu ZsFZ

V sobotu 21.1.2023 sa výber ObFZ Trnava U15 zúčastnil v Športovej hale v Púchove halového turnaja o pohár Predsedu ZsFZ, na ktorom štartovalo všetkých 12 oblastných futbalových zväzov spadajúcich pod ZsFZ. ObFZ Trnava hral v skupine s výberom ObFZ Prievidza, ObFZ Levice, ObFZ Nové Zámky.
Read More
23
jan

Halový turnaj prípraviek U11 a U9

Cez víkend pokračovali v Mestskej športovej hale v Trnave halové turnaje najmladších kategórií, v ktorých sa predstavili prípravky U9, U11 a dohrávaná trojčlenná skupina v kategórii mladších žiakov U13, čím sa zároveň ukončila zimná halová sezóna mládeže ObFZ Trnava.
Read More
16
jan

Halový turnaj mladších žiakov U13

V nedeľu 15.1.2023 v Mestskej športovej hale v Trnave prebiehal v poradí druhý halový turnaj žiakov tentokrát v kategórii U13. Do kategórie mladší žiaci sa prihlásilo 19 mužstiev, ktoré boli rozdelené do piatich skupín. Prvá skupina, ktorá je trojčlenná (Zeleneč, V. Kostoľany, Bohdanovce) sa odohrá v nedeľu 22.1.2023. KMaŠF ObFZ Trnava rozdelila prihlásené mužstvá do skupín tak ako v predchádzajúcich turnajoch podľa výkonnosti a umiestnenia vo svojej kategórii po jesennej časti aktuálneho súťažného ročníka. Najdramatickejšie stretnutia sa odohrali podľa predpokladov v piatej skupine, v ktorej sa rozhodovalo o víťazovi až do posledných sekúnd záverečného stretnutia.
Read More
09
jan

Jubilejný 20. ročník turnaja O pohár predsedu ObFZ Trnava ovládol Cífer

V Mestskej športovej hale v Trnave sa po dvojročnej prestávke zapríčinenou koronavírusom Covid-19 uskutočnil jubilejný 20. ročník halového turnaja O pohár predsedu ObFZ Trnava. Po poslednom držiteľovi pohára z roku 2020 futbalistov zo Zelenča spoznal turnaj nového víťaza, ktorým sa po napínavom finálovom priebehu stalo mužstvo z Cífera. Hráči ŠK Cífer 1929 na celom turnaji nenašli premožiteľa a po finálovom zápase s Červeníkom zdvíhali nad hlavy víťazný pohár.
Read More
08
jan

Halový turnaj ObFZ Trnava starších žiakov U15

V sobotu 7.1.2023 sa v Mestskej športovej hale v Trnave uskutočnil halový turnaj starších žiakov U15. Organizátor ObFZ Trnava rozdelil prihlásené mužstvá do troch skupín podľa výkonnosti a umiestnenia po jesennej časti aktuálneho súťažného ročníka.
Read More
1 2 3 150