prejdi na ObFZ Trnava TV PROJEKT SPORT.VIDEO čitaj tu

AKTUÁLNE VÝSLEDKY

VII. Liga
MEVA
VIII. LIGA
SWAN
VIII. LIGA
RUBBEX
IX. LIGA
MEVA skupina A
IX. LIGA
MEVA skupina B
ŠK Cífer 1929
5 - 0
OFK Bučany
19. mája 2024
TJ Madunice
1 - 5
TJ Družstevník Siladice
19. mája 2024
TJ Slovan Červeník
3 - 0
TJ Elastik Bohdanovce
19. mája 2024
OFK Drahovce
1 - 4
OFK Majcichov
19. mája 2024
OŠK Ružindol
0 - 1
OŠK Veľké Orvište
19. mája 2024
TJ Iskra Horné Orešany
1 - 3
FK Krakovany
19. mája 2024
TJ FC Kátlovce
3 - 2
TJ Družstevník Zvončín
19. mája 2024
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou
0 - 0
FO ŠK Modranka
19. mája 2024
OŠK Smolenice
2 - 2
OŠK Križovany nad Dudváhom
19. mája 2024
FK Voderady
0 - 0
Futbalový klub Sparta Košolná
18. mája 2024
OŠK Dolná Krupá
0 - 4
TJ Slavoj Boleráz “B”
18. mája 2024
ŠK Slávia Zeleneč
7 - 2
FK AŠK Slávia Trnava
18. mája 2024
TJ Družstevník Dechtice
7 - 0
FK Sokol Dolné Orešany
18. mája 2024
FK Biely Kostol
2 - 1
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou
18. mája 2024
TJ Družstevník Brestovany
0 - 2
OŠK Šúrovce
19. mája 2024
TJ Družstevník Chtelnica
1 - 2
MTK Leopoldov
19. mája 2024
TJ Veľké Kostoľany
8 - 1
FTC Trakovice
19. mája 2024
OŠK Moravany nad Váhom
6 - 2
OŠK Veselé
19. mája 2024
OŠK Zavar
6 - 0
ŠK Borovce
19. mája 2024
TJ Slovan Ostrov
5 - 4
OŠK Prašník
18. mája 2024
OŠK FO Slovenská Nová Ves
3 - 1
Športový klub Naháč
21. apríla 2024
FK TJ Družstevník Buková
3 - 2
TJ Družstevník Vlčkovce
21. apríla 2024
TJ Družstevník Brestovany “B”
1 - 2
OŠK Dolné Lovčice
20. apríla 2024
TJ Družstevník Špačince
2 - 2
TJ Družstevník Bíňovce
20. apríla 2024
OFK Kľačany
1 - 1
TJ Družstevník Dolný Lopašov
21. apríla 2024
TJ Slovan Koplotovce
1 - 0
TJ Družstevník Pastuchov
21. apríla 2024
FK Šulekovo
6 - 6
TJ Bojničky
21. apríla 2024
TJ Družstevník Pastuchov
2 - 1
FK Šulekovo
14. apríla 2024

AKTUÁLNE VÝSLEDKY

VII. Liga
MEVA
VIII. LIGA
SWAN
VIII. LIGA
RUBBEX
IX. LIGA
MEVA skupina A
IX. LIGA
MEVA skupina B
ŠK Cífer 1929
5 - 0
OFK Bučany
19. mája 2024
TJ Madunice
1 - 5
TJ Družstevník Siladice
19. mája 2024
TJ Slovan Červeník
3 - 0
TJ Elastik Bohdanovce
19. mája 2024
OFK Drahovce
1 - 4
OFK Majcichov
19. mája 2024
OŠK Ružindol
0 - 1
OŠK Veľké Orvište
19. mája 2024
TJ Iskra Horné Orešany
1 - 3
FK Krakovany
19. mája 2024
TJ FC Kátlovce
3 - 2
TJ Družstevník Zvončín
19. mája 2024
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou
0 - 0
FO ŠK Modranka
19. mája 2024
OŠK Smolenice
2 - 2
OŠK Križovany nad Dudváhom
19. mája 2024
FK Voderady
0 - 0
Futbalový klub Sparta Košolná
18. mája 2024
OŠK Dolná Krupá
0 - 4
TJ Slavoj Boleráz “B”
18. mája 2024
ŠK Slávia Zeleneč
7 - 2
FK AŠK Slávia Trnava
18. mája 2024
TJ Družstevník Dechtice
7 - 0
FK Sokol Dolné Orešany
18. mája 2024
FK Biely Kostol
2 - 1
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou
18. mája 2024
TJ Družstevník Brestovany
0 - 2
OŠK Šúrovce
19. mája 2024
TJ Družstevník Chtelnica
1 - 2
MTK Leopoldov
19. mája 2024
TJ Veľké Kostoľany
8 - 1
FTC Trakovice
19. mája 2024
OŠK Moravany nad Váhom
6 - 2
OŠK Veselé
19. mája 2024
OŠK Zavar
6 - 0
ŠK Borovce
19. mája 2024
TJ Slovan Ostrov
5 - 4
OŠK Prašník
18. mája 2024
OŠK FO Slovenská Nová Ves
3 - 1
Športový klub Naháč
21. apríla 2024
FK TJ Družstevník Buková
3 - 2
TJ Družstevník Vlčkovce
21. apríla 2024
TJ Družstevník Brestovany “B”
1 - 2
OŠK Dolné Lovčice
20. apríla 2024
TJ Družstevník Špačince
2 - 2
TJ Družstevník Bíňovce
20. apríla 2024
OFK Kľačany
1 - 1
TJ Družstevník Dolný Lopašov
21. apríla 2024
TJ Slovan Koplotovce
1 - 0
TJ Družstevník Pastuchov
21. apríla 2024
FK Šulekovo
6 - 6
TJ Bojničky
21. apríla 2024
TJ Družstevník Pastuchov
2 - 1
FK Šulekovo
14. apríla 2024

LIGOVÉ TABUĽKY

VII. Liga
MEVA
VIII. LIGA
SWAN
VIII. LIGA
RUBBEX
IX. LIGA
MEVA skupina A
IX. LIGA
MEVA Skupina B
PozKlubZVRPB
122164252
222163351
322162450
422143545
522114737
622113836
72295832
822831127
822831127
1022731224
1022731224
1222521517
1322241610
142230199
PozKlubZVRPB
122165153
223137346
32297634
422103933
5221021032
5221021032
72294931
82286830
923741225
1022731224
1022731224
1022661024
1022731224
1422651123
PozKlubZVRPB
121154249
221143445
320125341
420131640
520116339
62097434
721631221
820621220
820551020
1021541219
1120531218
1220521317
1320311610
PozKlubZVRPB
116123139
21693430
31685329
31692529
51690727
61671822
716411113
816311210
91622128
PozKlubZVRPB
112111034
21261519
21261519
41252517
51241713
61232711
7123099

LIGOVÉ TABUĽKY

VII. Liga
MEVA
VIII. LIGA
SWAN
VIII. LIGA
RUBBEX
IX. LIGA
MEVA skupina A
IX. LIGA
MEVA skupina B
PozKlubZVRPB
122164252
222163351
322162450
422143545
522114737
622113836
72295832
822831127
822831127
1022731224
1022731224
1222521517
1322241610
142230199
PozKlubZVRPB
122165153
223137346
32297634
422103933
5221021032
5221021032
72294931
82286830
923741225
1022731224
1022731224
1022661024
1022731224
1422651123
PozKlubZVRPB
121154249
221143445
320125341
420131640
520116339
62097434
721631221
820621220
820551020
1021541219
1120531218
1220521317
1320311610
PozKlubZVRPB
116123139
21693430
31685329
31692529
51690727
61671822
716411113
816311210
91622128
PozKlubZVRPB
112111034
21261519
21261519
41252517
51241713
61232711
7123099
Partneri

Partneri, s ktorými Oblastný futbalový zväz Trnava spolupracuje

Halový turnaj

Obľúbený zimný halový turnaj O pohár predsedu ObFZ