TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA APRÍL

JOZEF GLOS (PFK PIEŠŤANY)

SÚŤAŽ: VI. liga MEVA SPORT
DÁTUM: 7. apríl 2019, 17. kolo

Prvým ašpirantom na víťazstvo v ankete Top4football Gól mesiaca APRÍL je JOZEF GLOS. Pekne kopnutý priamy kop 37-ročného kapitána PFK Piešťany skončil v sieti brankára Križovian Romana Bzdila. Piešťany v tomto dueli zdolali Križovany 4:0.

LUKÁŠ CUNINKA (TJ VINOHRADNÍK SUCHÁ NAD PARNOU)

SÚŤAŽ: VII. liga SWAN
DÁTUM: 7. apríl 2019, 17. kolo

Druhým kandidátom na triumf v ankete Top4football Gól mesiaca APRÍL je LUKÁŠ CUNINKA z TJ Vinohradník Suchá nad Parnou. Svojim nádherným gólom z priameho kopu vyrovnával proti Modranke na priebežných 1:1. Duel napokon skončil výhrou Modranky 2:1.

DENIS FARKAŠ (OŠK MORAVANY NAD VÁHOM)

SÚŤAŽ: VII. liga RUBBEX
DÁTUM: 7. apríl 2019, 17. kolo

Tretím uchádzačom na triumf v ankete Top4football Gól mesiaca APRÍL je DENIS FARKAŠ. Dvadsaťtriročný záložník OŠK Moravany nad Váhom peknou strelou vymietol šibenicu bránky Mareka Hajdína. Moravany v tomto dueli zdolali TJ Slovan Ostrov 3:1.

TOMÁŠ BENKO (OFK BUČANY)

SÚŤAŽ: VII. liga SWAN
DÁTUM:14. apríl 2019, 18. kolo

Štvrtým ašpirantom na prvenstvo v ankete Top4football Gól mesiaca APRÍL je TOMÁŠ BENKO. Jeho pekne umiestnená strela skončila za chrbátom brankára Brestovian Filipa Tomíka. Bučany v tomto zápase zvíťazili 2:0.

DENIS BOJKOVSKI (TJ SLOVAN OSTROV)

SÚŤAŽ: VII. liga RUBBEX
DÁTUM: 28. apríl 2019, 20. kolo

Piatym kandidátom na víťazstvo v ankete Top4football Gól mesiaca APRÍL je DENIS BOJKOVSKI. Dvadsaťpäťročný záložník TJ Slovan Ostrov dal o sebe vedieť v súboji s Chtelnicou. Na jeho parádnu strelu bol brankár hostí prikrátky. Ostrov v tomto stretnutí zvíťazil jednoznačne 5:0.

[wdoo-votr-poll id=17954]

Hlasovanie potrvá do 15. mája 2019, do 23:59 hod.

Víťaz ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA APRÍL získa kopačky NIKE – model VAPOR 12 PRO NJR FG.

Vyžrebovaný výherca spomedzi hlasujúcich získa repliku repre dresu (modrá farba, veľkosť L).

[wdoo-votr-poll-results id=17954]

Pravidlá súťaže

1. Organizátor ankety:
A. Organizátorom ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA je Oblastný futbalový zväz Trnava, so sídlom Dolné Bašty 14, City Arena, 917 01 Trnava (ďalej ObFZ Trnava).
2. Doba platnosti ankety:
A. Anketa prebieha na internetovej stránke www.trnavaobfz.sk
B. Anketa prebieha počas kalendárneho mesiaca, nasledujúceho po mesiaci, za ktorý je anketa vyhlasovaná.
C. Anketa prebieha 7 dní od spustenia hlasovania, t.j. do 23:59 siedmeho dňa po spustení ankety.
3. Nominácia do ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA
A. ObFZ Trnava nominuje TOP 5 kandidátov na TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA po odohraní posledného zápasu kalendárneho mesiaca, za ktorý je anketa vyhlasovaná.
B. Hlasujúci za každý kalendárny mesiac, za ktorý je anketa vyhlasovaná, hlasujú za svojho favorita, za poradie na 2. až 5. mieste hlasujúci nehlasujú.
C. Po ukončení ankety za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava ocení víťaza ankety, strelca najkrajšieho gólu za daný mesiac, ktorý v hlasovaní obdrží najvyšší počet hlasov, hráči umiestnení na 2. až 5. mieste nie sú oceňovaní. Strelec najkrajšieho gólu za daný mesiac získa vecnú cenu od partnera súťaže – TOP4FOOTBALL.SK
D. Do súťaže budú zaradené len góly zo stretnutí, ktoré budú nahrávané cez mobilnú aplikáciu SPORT.VIDEO. Podmienkou nie sú len zápasy zo VI. ligy MEVA SPORT, VII. ligy SWAN a RUBBEX, ale šancu zapojiť sa majú aj ostatné tímy z nižších oblastných súťaží, bez ohľadu na vekovú kategóriu (muži, dorast, žiaci, prípravka).
E. Po ukončení ankety za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava alebo víťaz ankety vyžrebuje jedného účastníka (hlasujúceho), ktorý bude ocenený vecnou cenou od partnera súťaže – TOP4FOOTBALL.SK, podmienkou pre zaradenie do žrebovania je poskytnutie e-mailovej adresy.
4. Účasť v ankete
A. Hlasovania v ankete sa môžu zúčastniť užívatelia internetovej stránky www.trnavaobfz.sk
B. Každý hlasujúci môže v ankete prostredníctvom svojho e-mailu odovzdať len jeden hlas z jednej IP adresy. Na základe e-mailovej adresy budeme kontaktovať výhercu spomedzi všetkých hlasujúcich. V prípade, že výherca nebude do 3 dní reagovať na e-mail, nárok na výhru zaniká.
C. Účasť v ankete je dobrovoľná a bezplatná.
D. Svojou účasťou v ankete akceptuje účastník tieto pravidlá, ktoré sa zaväzuje dodržiavať a postupovať výlučne v súlade s pravidlami.
5. Práva a povinnosti prevádzkovateľa ankety
A. Prevádzkovateľ ankety si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá ankety v jej priebehu.
B. Prevádzkovateľ ankety si vyhradzuje právo vylúčiť z ankety užívateľa, ktorý by porušil pravidlá ankety alebo spôsob hlasovania, prípadne sa zúčastňoval ankety v rozpore s dobrými mravmi.
C. Ceny v súťaži nie sú vymáhateľné súdnou cestou. Ceny nie je možné vymeniť za finančnú hotovosť. Výhru nie je možné previesť na inú osobu.