TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA MÁJ + JÚN

MARIÁN HETEŠ (TJ DRUŽSTEVNÍK DECHTICE)

SÚŤAŽ: VI. liga MEVA SPORT
DÁTUM: 11. máj 2019, 22. kolo

Prvým ašpirantom na víťazstvo v ankete Top4football Gól mesiaca MÁJ + JÚN je MARIÁN HETEŠ. Tridsaťsedemročný hráč TJ Družstevník Dechtice sa v dueli proti Siladiciam blysol nádhernými nožničkami. Dechtice zvíťazili na trávniku súpera 4:2.

LUKÁŠ MASARIK (OŠK DUBOVANY)

SÚŤAŽ: VII. liga RUBBEX
DÁTUM: 11. máj 2019, 22. kolo

Druhým kandidátom na triumf v ankete Top4football Gól mesiaca MÁJ + JÚN je LUKÁŠ MASARIK. Dvadsaťročný záložník Dubovian vystrihol v zápase proti OŠK Veselé (2:2) parádne akrobatické zakončenie. Brankár hostí Pavol Strecký bol bez šance.

ĽUBOŠ ADÁMEK (FK BIELY KOSTOL)

SÚŤAŽ: VII. liga SWAN
DÁTUM: 12. máj 2019, 22. kolo

Tretím uchádzačom na víťazstvo v ankete Top4football Gól mesiaca MÁJ + JÚN je ĽUBOŠ ADÁMEK z FK Biely Kostol. Obávaný exekútor priamych kopov dal o sebe vedieť v zápase proti Dolným Orešanom (4:2). Na jeho skvele kopnutý priamy kop nemal brankár hostí Ivan Hirner nárok.

RADOVAN FOGEL (FK SOKOL DOLNÉ OREŠANY)

SÚŤAŽ: VII. liga SWAN
DÁTUM:12. máj 2019, 22. kolo

Štvrtým ašpirantom na prvenstvo v ankete Top4football Gól mesiaca MÁJ + JÚN je RADOVAN FOGEL. Ďalekonosný projektil 19-ročného hráča FK Sokol Dolné Orešany skončil v sieti brankára Jakuba Sviteka. Dolné Orešany napokon prehrali v Bielom Kostole 2:4.

PATRIK ONDRA (ŠK CÍFER 1929)

SÚŤAŽ: VI. liga MEVA SPORT
DÁTUM: 25. máj 2019, 24. kolo

Piatym kandidátom na víťazstvo v ankete Top4football Gól mesiaca MÁJ + JÚN je PATRIK ONDRA. Dvadsaťosemročný hráč ŠK Cífer 1929 je skvelým exekútorom priamych kopov. Presvedčil sa o tom aj gólman PFK Piešťany – Daniel Budka, ktorý bol na jeho parádne kopnutý priamy kop prikrátky.

[wdoo-votr-poll id=18394]

Hlasovanie potrvá do 23. júna 2019, do 23:59 hod.

Víťaz ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA MÁJ + JÚN získa kopačky NIKEmodel SUPERFLY 6 ACADEMY MG.

Vyžrebovaný výherca spomedzi hlasujúcich získa repliku repre dresu (modrá farba, veľkosť L).

[wdoo-votr-poll-results id=18394]

Pravidlá súťaže

1. Organizátor ankety:
A. Organizátorom ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA je Oblastný futbalový zväz Trnava, so sídlom Dolné Bašty 14, City Arena, 917 01 Trnava (ďalej ObFZ Trnava).
2. Doba platnosti ankety:
A. Anketa prebieha na internetovej stránke www.trnavaobfz.sk
B. Anketa prebieha počas kalendárneho mesiaca, nasledujúceho po mesiaci, za ktorý je anketa vyhlasovaná.
C. Anketa prebieha 7 dní od spustenia hlasovania, t.j. do 23:59 siedmeho dňa po spustení ankety.
3. Nominácia do ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA
A. ObFZ Trnava nominuje TOP 5 kandidátov na TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA po odohraní posledného zápasu kalendárneho mesiaca, za ktorý je anketa vyhlasovaná.
B. Hlasujúci za každý kalendárny mesiac, za ktorý je anketa vyhlasovaná, hlasujú za svojho favorita, za poradie na 2. až 5. mieste hlasujúci nehlasujú.
C. Po ukončení ankety za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava ocení víťaza ankety, strelca najkrajšieho gólu za daný mesiac, ktorý v hlasovaní obdrží najvyšší počet hlasov, hráči umiestnení na 2. až 5. mieste nie sú oceňovaní. Strelec najkrajšieho gólu za daný mesiac získa vecnú cenu od partnera súťaže – TOP4FOOTBALL.SK
D. Do súťaže budú zaradené len góly zo stretnutí, ktoré budú nahrávané cez mobilnú aplikáciu SPORT.VIDEO. Podmienkou nie sú len zápasy zo VI. ligy MEVA SPORT, VII. ligy SWAN a RUBBEX, ale šancu zapojiť sa majú aj ostatné tímy z nižších oblastných súťaží, bez ohľadu na vekovú kategóriu (muži, dorast, žiaci, prípravka).
E. Po ukončení ankety za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava alebo víťaz ankety vyžrebuje jedného účastníka (hlasujúceho), ktorý bude ocenený vecnou cenou od partnera súťaže – TOP4FOOTBALL.SK, podmienkou pre zaradenie do žrebovania je poskytnutie e-mailovej adresy.
4. Účasť v ankete
A. Hlasovania v ankete sa môžu zúčastniť užívatelia internetovej stránky www.trnavaobfz.sk
B. Každý hlasujúci môže v ankete prostredníctvom svojho e-mailu odovzdať len jeden hlas z jednej IP adresy. Na základe e-mailovej adresy budeme kontaktovať výhercu spomedzi všetkých hlasujúcich. V prípade, že výherca nebude do 3 dní reagovať na e-mail, nárok na výhru zaniká.
C. Účasť v ankete je dobrovoľná a bezplatná.
D. Svojou účasťou v ankete akceptuje účastník tieto pravidlá, ktoré sa zaväzuje dodržiavať a postupovať výlučne v súlade s pravidlami.
5. Práva a povinnosti prevádzkovateľa ankety
A. Prevádzkovateľ ankety si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá ankety v jej priebehu.
B. Prevádzkovateľ ankety si vyhradzuje právo vylúčiť z ankety užívateľa, ktorý by porušil pravidlá ankety alebo spôsob hlasovania, prípadne sa zúčastňoval ankety v rozpore s dobrými mravmi.
C. Ceny v súťaži nie sú vymáhateľné súdnou cestou. Ceny nie je možné vymeniť za finančnú hotovosť. Výhru nie je možné previesť na inú osobu.