TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA SEPTEMBER

ADAM POLEDNÁK (OZ TJ Družstevník Pavlice)

SÚŤAŽ: VI. liga MEVA SPORT
DÁTUM: 2. september 2018, 4. kolo

Prvým ašpirantom na víťazstvo v ankete Top4football Gól mesiaca september je kanonier Pavlíc Adam Polednák. Vo víťaznom súboji s Leopoldovom (6:1) dal o sebe vedieť peknou umiestnenou strelou, na ktorú brankár hostí Štefan Malý nemal nárok.

TOMÁŠ BOŠÁCKY (FTC TRAKOVICE)

SÚŤAŽ: VII. liga RUBBEX
DÁTUM: 16. september 2018, 6. kolo

Druhým kandidátom na víťazstvo v ankete Top4football Gól mesiaca september je Tomáš Bošácky z FTC Trakovice. Opora Trakovíc sa v súboji s Madunicami (4:2) blysla nádherným, milimetrovým lobom, gólman domácich Matej Miník bol bez šance.

MARTIN LAURINEC (TJ Družstevník Siladice)

SÚŤAŽ: VI. liga MEVA SPORT
DÁTUM: 23. september 2018, 7. kolo

Tretím ašpirantom na víťazstvo v ankete Top4football Gól mesiaca september je najlepší strelec TJ Siladice Martin Laurinec. Bežala 90. minúta zápasu so Zelenčom a Laurinec krásnou strelou od brvna vyrovnal na konečných 5:5.

PETER STRNISKO (OŠK MORAVANY NAD VÁHOM)

SÚŤAŽ: VII. liga RUBBEX
DÁTUM: 30. september 2018, 8. kolo

Štvrtým kandidátom na triumf v ankete Top4football Gól mesiaca september je 41-ročný obranca OŠK Moravany nad Váhom Peter Strnisko. Jeho výstavný priamy kop v dueli proti Dubovanom (3:4) zamieril rovno do šibenice. Brankár Dubovian Martin Tonkovič bol len štatistom.

MATÚŠ KRAJČO (OŠK Dubovany)

SÚŤAŽ: VII. liga RUBBEX
DÁTUM: 30. september 2018, 8. kolo

Piatym ašpirantom na triumf v ankete Top4football Gól mesiaca september je Matúš Krajčo. 30-ročný záložník OŠK Dubovany zažiaril v domácom súboji s Moravanmi (4:3). Jeho akrobatické zakončenie v šestnástke bolo vskutku parádne!

[wdoo-votr-poll id=16033]

Hlasovanie potrvá do 15. októbra 2018, do 23:59

Víťaz ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA SEPTEMBER získa značkové kopačky ADIDAS – model NEMEZIZ MESSI 18.3 FG

Vyžrebovaný výherca spomedzi hlasujúcich získa repliku repre dresu SR (biela farba, veľkosť L)

 [wdoo-votr-poll-results id=16033]

Pravidlá súťaže

1. Organizátor ankety:
A. Organizátorom ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA je Oblastný futbalový zväz Trnava, so sídlom Dolné Bašty 14, City Arena, 917 01 Trnava (ďalej ObFZ Trnava).
2. Doba platnosti ankety:
A. Anketa prebieha na internetovej stránke www.trnavaobfz.sk
B. Anketa prebieha počas kalendárneho mesiaca, nasledujúceho po mesiaci, za ktorý je anketa vyhlasovaná.
C. Anketa prebieha 7 dní od spustenia hlasovania, t.j. do 23:59 siedmeho dňa po spustení ankety.
3. Nominácia do ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA
A. ObFZ Trnava nominuje TOP 5 kandidátov na TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA po odohraní posledného zápasu kalendárneho mesiaca, za ktorý je anketa vyhlasovaná.
B. Hlasujúci za každý kalendárny mesiac, za ktorý je anketa vyhlasovaná, hlasujú za svojho favorita, za poradie na 2. až 5. mieste hlasujúci nehlasujú.
C. Po ukončení ankety za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava ocení víťaza ankety, strelca najkrajšieho gólu za daný mesiac, ktorý v hlasovaní obdrží najvyšší počet hlasov, hráči umiestnení na 2. až 5. mieste nie sú oceňovaní. Strelec najkrajšieho gólu za daný mesiac získa vecnú cenu od partnera súťaže – TOP4FOOTBALL.SK
D. Do súťaže budú zaradené len góly zo stretnutí, ktoré budú nahrávané cez mobilnú aplikáciu SPORT.VIDEO. Podmienkou nie sú len zápasy zo VI. ligy MEVA SPORT, VII. ligy SWAN a RUBBEX, ale šancu zapojiť sa majú aj ostatné tímy z nižších oblastných súťaží, bez ohľadu na vekovú kategóriu (muži, dorast, žiaci, prípravka).
E. Po ukončení ankety za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava alebo víťaz ankety vyžrebuje jedného účastníka (hlasujúceho), ktorý bude ocenený vecnou cenou od partnera súťaže – TOP4FOOTBALL.SK, podmienkou pre zaradenie do žrebovania je poskytnutie e-mailovej adresy.
4. Účasť v ankete
A. Hlasovania v ankete sa môžu zúčastniť užívatelia internetovej stránky www.trnavaobfz.sk
B. Každý hlasujúci môže v ankete prostredníctvom svojho e-mailu odovzdať len jeden hlas z jednej IP adresy. Na základe e-mailovej adresy budeme kontaktovať výhercu spomedzi všetkých hlasujúcich. V prípade, že výherca nebude do 3 dní reagovať na e-mail, nárok na výhru zaniká.
C. Účasť v ankete je dobrovoľná a bezplatná.
D. Svojou účasťou v ankete akceptuje účastník tieto pravidlá, ktoré sa zaväzuje dodržiavať a postupovať výlučne v súlade s pravidlami.
5. Práva a povinnosti prevádzkovateľa ankety
A. Prevádzkovateľ ankety si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá ankety v jej priebehu.
B. Prevádzkovateľ ankety si vyhradzuje právo vylúčiť z ankety užívateľa, ktorý by porušil pravidlá ankety alebo spôsob hlasovania, prípadne sa zúčastňoval ankety v rozpore s dobrými mravmi.
C. Ceny v súťaži nie sú vymáhateľné súdnou cestou. Ceny nie je možné vymeniť za finančnú hotovosť. Výhru nie je možné previesť na inú osobu.