Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK Voderady U13 | 0 – 7 | SFC Kopánka U13 |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom U13 | 0 – 5 | FK Lokomotíva Trnava “B” U13 |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč U13 | 5 – 2 | OŠK Ružindol U13 |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 | 4 – 0 | OFK Majcichov U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince U13 | 1 – 4 | FO ŠK Modranka U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FO ŠK Modranka U13 | 4 – 1 | OŠK Križovany nad Dudváhom U13 |
N/A
|
|
SFC Kopánka U13 | 1 – 2 | OFK Majcichov U13 |
N/A
|
|
OŠK Ružindol U13 | 4 – 3 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 |
N/A
|
|
FK Voderady U13 | 0 – 9 | TJ Družstevník Špačince U13 |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč U13 | 1 – 0 | FK Lokomotíva Trnava “B” U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Križovany nad Dudváhom U13 | 12 – 0 | FK Voderady U13 |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 | 2 – 3 | FK Lokomotíva Trnava “B” U13 |
N/A
|
|
OFK Majcichov U13 | 2 – 3 | OŠK Ružindol U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince U13 | 6 – 1 | SFC Kopánka U13 |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč U13 | 7 – 4 | FO ŠK Modranka U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
SFC Kopánka U13 | 1 – 1 | OŠK Ružindol U13 |
N/A
|
|
FK Lokomotíva Trnava “B” U13 | 8 – 1 | OFK Majcichov U13 |
N/A
|
|
FK Voderady U13 | 1 – 7 | ŠK Slávia Zeleneč U13 |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom U13 | 1 – 4 | TJ Družstevník Špačince U13 |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka U13 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Križovany nad Dudváhom U13 | 1 – 1 | SFC Kopánka U13 |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč U13 | 1 – 2 | TJ Družstevník Špačince U13 |
N/A
|
|
OFK Majcichov U13 | 1 – 12 | FO ŠK Modranka U13 |
N/A
|
|
OŠK Ružindol U13 | 2 – 4 | FK Lokomotíva Trnava “B” U13 |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 | 6 – 0 | FK Voderady U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
SFC Kopánka U13 | 3 – 1 | FK Lokomotíva Trnava “B” U13 |
N/A
|
|
FK Voderady U13 | OFK Majcichov U13 |
N/A
|
||
OŠK Križovany nad Dudváhom U13 | 1 – 3 | ŠK Slávia Zeleneč U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince U13 | 7 – 0 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka U13 | OŠK Ružindol U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 | 2 – 3 | OŠK Križovany nad Dudváhom U13 |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč U13 | 9 – 2 | SFC Kopánka U13 |
N/A
|
|
OFK Majcichov U13 | 0 – 4 | TJ Družstevník Špačince U13 |
N/A
|
|
FK Lokomotíva Trnava “B” U13 | FO ŠK Modranka U13 |
N/A
|
||
OŠK Ružindol U13 | FK Voderady U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
SFC Kopánka U13 | FO ŠK Modranka U13 |
N/A
|
||
FK Voderady U13 | FK Lokomotíva Trnava “B” U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Špačince U13 | OŠK Ružindol U13 |
N/A
|
||
OŠK Križovany nad Dudváhom U13 | OFK Majcichov U13 |
N/A
|
||
ŠK Slávia Zeleneč U13 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 | SFC Kopánka U13 |
N/A
|
||
OFK Majcichov U13 | ŠK Slávia Zeleneč U13 |
N/A
|
||
OŠK Ružindol U13 | OŠK Križovany nad Dudváhom U13 |
N/A
|
||
FK Lokomotíva Trnava “B” U13 | TJ Družstevník Špačince U13 |
N/A
|
||
FO ŠK Modranka U13 | FK Voderady U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
SFC Kopánka U13 | FK Voderady U13 |
N/A
|
||
FO ŠK Modranka U13 | TJ Družstevník Špačince U13 |
N/A
|
||
FK Lokomotíva Trnava “B” U13 | OŠK Križovany nad Dudváhom U13 |
N/A
|
||
OŠK Ružindol U13 | ŠK Slávia Zeleneč U13 |
N/A
|
||
OFK Majcichov U13 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK Lokomotíva Trnava “B” U13 | ŠK Slávia Zeleneč U13 |
N/A
|
||
OFK Majcichov U13 | SFC Kopánka U13 |
N/A
|
||
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 | OŠK Ružindol U13 |
N/A
|
||
OŠK Križovany nad Dudváhom U13 | FO ŠK Modranka U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Špačince U13 | FK Voderady U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
SFC Kopánka U13 | TJ Družstevník Špačince U13 |
N/A
|
||
FK Voderady U13 | OŠK Križovany nad Dudváhom U13 |
N/A
|
||
FO ŠK Modranka U13 | ŠK Slávia Zeleneč U13 |
N/A
|
||
FK Lokomotíva Trnava “B” U13 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 |
N/A
|
||
OŠK Ružindol U13 | OFK Majcichov U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Špačince U13 | OŠK Križovany nad Dudváhom U13 |
N/A
|
||
OŠK Ružindol U13 | SFC Kopánka U13 |
N/A
|
||
OFK Majcichov U13 | FK Lokomotíva Trnava “B” U13 |
N/A
|
||
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 | FO ŠK Modranka U13 |
N/A
|
||
ŠK Slávia Zeleneč U13 | FK Voderady U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
SFC Kopánka U13 | OŠK Križovany nad Dudváhom U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Špačince U13 | ŠK Slávia Zeleneč U13 |
N/A
|
||
FK Voderady U13 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 |
N/A
|
||
FO ŠK Modranka U13 | OFK Majcichov U13 |
N/A
|
||
FK Lokomotíva Trnava “B” U13 | OŠK Ružindol U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK Lokomotíva Trnava “B” U13 | SFC Kopánka U13 |
N/A
|
||
OŠK Ružindol U13 | FO ŠK Modranka U13 |
N/A
|
||
OFK Majcichov U13 | FK Voderady U13 |
N/A
|
||
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 | TJ Družstevník Špačince U13 |
N/A
|
||
ŠK Slávia Zeleneč U13 | OŠK Križovany nad Dudváhom U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
SFC Kopánka U13 | ŠK Slávia Zeleneč U13 |
N/A
|
||
OŠK Križovany nad Dudváhom U13 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Špačince U13 | OFK Majcichov U13 |
N/A
|
||
FK Voderady U13 | OŠK Ružindol U13 |
N/A
|
||
FO ŠK Modranka U13 | FK Lokomotíva Trnava “B” U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FO ŠK Modranka U13 | SFC Kopánka U13 |
N/A
|
||
FK Lokomotíva Trnava “B” U13 | FK Voderady U13 |
N/A
|
||
OŠK Ružindol U13 | TJ Družstevník Špačince U13 |
N/A
|
||
OFK Majcichov U13 | OŠK Križovany nad Dudváhom U13 |
N/A
|
||
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 | ŠK Slávia Zeleneč U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
SFC Kopánka U13 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou U13 |
N/A
|
||
ŠK Slávia Zeleneč U13 | OFK Majcichov U13 |
N/A
|
||
OŠK Križovany nad Dudváhom U13 | OŠK Ružindol U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Špačince U13 | FK Lokomotíva Trnava “B” U13 |
N/A
|
||
FK Voderady U13 | FO ŠK Modranka U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Zvončín U13 | 4 – 0 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá U13 | 11 – 0 | TJ Družstevník Bíňovce U13 |
N/A
|
|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 1 – 11 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | 18 – 1 | TJ Elastik Bohdanovce U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Elastik Bohdanovce U13 | 0 – 11 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce U13 | 0 – 12 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
|
OŠK Smolenice U13 | 2 – 1 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá U13 | 1 – 4 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dolná Krupá U13 | 2 – 0 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 8 – 0 | TJ Družstevník Bíňovce U13 |
N/A
|
|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | 4 – 2 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | 9 – 1 | TJ Elastik Bohdanovce U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Bíňovce U13 | 0 – 8 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
|
OŠK Smolenice U13 | 1 – 2 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín U13 | 6 – 2 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 1 – 9 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | 4 – 3 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 1 – 6 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | 4 – 8 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce U13 | 1 – 3 | TJ Elastik Bohdanovce U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | 12 – 0 | TJ Elastik Bohdanovce U13 |
N/A
|
|
OŠK Smolenice U13 | 4 – 0 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá U13 | 0 – 1 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín U13 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 1 – 3 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce U13 | 0 – 7 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce U13 | 1 – 16 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Smolenice U13 | TJ Družstevník Bíňovce U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Zvončín U13 | TJ Elastik Bohdanovce U13 |
N/A
|
||
OŠK Dolná Krupá U13 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
||
TJ Iskra Horné Orešany U13 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
||
TJ Elastik Bohdanovce U13 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Bíňovce U13 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
||
FC Spartak Trnava žiačky U13 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Bíňovce U13 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
||
TJ Elastik Bohdanovce U13 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
||
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
||
TJ Slavoj Boleráz U13 | TJ Elastik Bohdanovce U13 |
N/A
|
||
TJ Iskra Horné Orešany U13 | TJ Družstevník Bíňovce U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Zvončín U13 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Smolenice U13 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
||
FC Spartak Trnava žiačky U13 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Bíňovce U13 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
||
TJ Elastik Bohdanovce U13 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
||
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | TJ Družstevník Bíňovce U13 |
N/A
|
||
TJ Iskra Horné Orešany U13 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
||
OŠK Dolná Krupá U13 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Elastik Bohdanovce U13 | TJ Družstevník Bíňovce U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Zvončín U13 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
||
OŠK Smolenice U13 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
||
FC Spartak Trnava žiačky U13 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Elastik Bohdanovce U13 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
||
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
||
TJ Slavoj Boleráz U13 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
||
TJ Iskra Horné Orešany U13 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dolná Krupá U13 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Zvončín U13 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
||
OŠK Smolenice U13 | TJ Elastik Bohdanovce U13 |
N/A
|
||
FC Spartak Trnava žiačky U13 | TJ Družstevník Bíňovce U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Bíňovce U13 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
||
TJ Elastik Bohdanovce U13 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
||
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
||
TJ Slavoj Boleráz U13 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
||
OŠK Dolná Krupá U13 | TJ Elastik Bohdanovce U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Zvončín U13 | TJ Družstevník Bíňovce U13 |
N/A
|
||
OŠK Smolenice U13 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Brestovany U13 | 1 – 10 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník U13 | 4 – 1 | MTK Leopoldov U13 |
N/A
|
|
OFK Malženice “B” U13 | 4 – 1 | ŠK Dvorníky U13 |
N/A
|
|
OŠK Zavar U13 | 0 – 3 | TJ Madunice U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 2 – 3 | TJ Slovan Červeník U13 |
N/A
|
|
TJ Madunice U13 | 7 – 0 | OFK Malženice “B” U13 |
N/A
|
|
OŠK Šúrovce U13 | 23 – 1 | OŠK Zavar U13 |
N/A
|
|
ŠK Dvorníky U13 | 14 – 0 | TJ Družstevník Brestovany U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Brestovany U13 | 0 – 8 | TJ Madunice U13 |
N/A
|
|
MTK Leopoldov U13 | 1 – 3 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
|
OFK Malženice “B” U13 | 1 – 2 | OŠK Šúrovce U13 |
N/A
|
|
ŠK Dvorníky U13 | 2 – 0 | TJ Slovan Červeník U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Madunice U13 | 1 – 4 | TJ Slovan Červeník U13 |
N/A
|
|
ŠK Dvorníky U13 | 3 – 0 | MTK Leopoldov U13 |
N/A
|
|
OŠK Zavar U13 | 1 – 15 | OFK Malženice “B” U13 |
N/A
|
|
OŠK Šúrovce U13 | 11 – 0 | TJ Družstevník Brestovany U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Šúrovce U13 | 3 – 2 | TJ Slovan Červeník U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany U13 | 8 – 3 | OŠK Zavar U13 |
N/A
|
|
MTK Leopoldov U13 | 3 – 2 | TJ Madunice U13 |
N/A
|
|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 0 – 1 | ŠK Dvorníky U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Madunice U13 | 1 – 1 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
|
OŠK Šúrovce U13 | 10 – 1 | MTK Leopoldov U13 |
N/A
|
|
OŠK Zavar U13 | 1 – 16 | TJ Slovan Červeník U13 |
N/A
|
|
OFK Malženice “B” U13 | 9 – 0 | TJ Družstevník Brestovany U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 3 – 7 | OŠK Šúrovce U13 |
N/A
|
|
ŠK Dvorníky U13 | 5 – 0 | TJ Madunice U13 |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník U13 | 5 – 3 | OFK Malženice “B” U13 |
N/A
|
|
MTK Leopoldov U13 | OŠK Zavar U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Šúrovce U13 | ŠK Dvorníky U13 |
N/A
|
||
OŠK Zavar U13 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
||
OFK Malženice “B” U13 | MTK Leopoldov U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Brestovany U13 | TJ Slovan Červeník U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov U13 | TJ Družstevník Brestovany U13 |
N/A
|
||
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | OFK Malženice “B” U13 |
N/A
|
||
ŠK Dvorníky U13 | OŠK Zavar U13 |
N/A
|
||
TJ Madunice U13 | OŠK Šúrovce U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Madunice U13 | OŠK Zavar U13 |
N/A
|
||
ŠK Dvorníky U13 | OFK Malženice “B” U13 |
N/A
|
||
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | TJ Družstevník Brestovany U13 |
N/A
|
||
MTK Leopoldov U13 | TJ Slovan Červeník U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Slovan Červeník U13 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Brestovany U13 | ŠK Dvorníky U13 |
N/A
|
||
OFK Malženice “B” U13 | TJ Madunice U13 |
N/A
|
||
OŠK Zavar U13 | OŠK Šúrovce U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Slovan Červeník U13 | ŠK Dvorníky U13 |
N/A
|
||
OŠK Šúrovce U13 | OFK Malženice “B” U13 |
N/A
|
||
TJ Madunice U13 | TJ Družstevník Brestovany U13 |
N/A
|
||
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | MTK Leopoldov U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov U13 | ŠK Dvorníky U13 |
N/A
|
||
TJ Slovan Červeník U13 | TJ Madunice U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Brestovany U13 | OŠK Šúrovce U13 |
N/A
|
||
OFK Malženice “B” U13 | OŠK Zavar U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Slovan Červeník U13 | OŠK Šúrovce U13 |
N/A
|
||
OŠK Zavar U13 | TJ Družstevník Brestovany U13 |
N/A
|
||
TJ Madunice U13 | MTK Leopoldov U13 |
N/A
|
||
ŠK Dvorníky U13 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | TJ Madunice U13 |
N/A
|
||
MTK Leopoldov U13 | OŠK Šúrovce U13 |
N/A
|
||
TJ Slovan Červeník U13 | OŠK Zavar U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Brestovany U13 | OFK Malženice “B” U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OFK Malženice “B” U13 | TJ Slovan Červeník U13 |
N/A
|
||
OŠK Zavar U13 | MTK Leopoldov U13 |
N/A
|
||
OŠK Šúrovce U13 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
||
TJ Madunice U13 | ŠK Dvorníky U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Dvorníky U13 | OŠK Šúrovce U13 |
N/A
|
||
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | OŠK Zavar U13 |
N/A
|
||
MTK Leopoldov U13 | OFK Malženice “B” U13 |
N/A
|
||
TJ Slovan Červeník U13 | TJ Družstevník Brestovany U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Brestovany U13 | MTK Leopoldov U13 |
N/A
|
||
OFK Malženice “B” U13 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
||
OŠK Zavar U13 | ŠK Dvorníky U13 |
N/A
|
||
OŠK Šúrovce U13 | TJ Madunice U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom U13 | 3 – 1 | TJ Družstevník Dechtice U13 |
N/A
|
|
OŠK Dubovany U13 | 5 – 1 | TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 |
N/A
|
|
OFK Drahovce U13 | 3 – 0 | TJ Družstevník Chtelnica U13 |
N/A
|
|
PFK Piešťany “C” U13 | 15 – 2 | SPORTAcademy Hlohovec U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 | 0 – 13 | OFK Drahovce U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice U13 | 2 – 5 | PFK Piešťany “C” U13 |
N/A
|
|
MFK Vrbové U13 | 11 – 1 | OŠK Moravany nad Váhom U13 |
N/A
|
|
SPORTAcademy Hlohovec U13 | 3 – 2 | OŠK Dubovany U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dubovany U13 | 3 – 2 | TJ Družstevník Dechtice U13 |
N/A
|
|
PFK Piešťany “C” U13 | 2 – 5 | MFK Vrbové U13 |
N/A
|
|
OFK Drahovce U13 | 5 – 1 | SPORTAcademy Hlohovec U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica U13 | 4 – 1 | TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
SPORTAcademy Hlohovec U13 | 0 – 5 | TJ Družstevník Chtelnica U13 |
N/A
|
|
MFK Vrbové U13 | 3 – 4 | OŠK Dubovany U13 |
N/A
|
|
OŠK Moravany nad Váhom U13 | 0 – 9 | PFK Piešťany “C” U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice U13 | OFK Drahovce U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OFK Drahovce U13 | 5 – 1 | MFK Vrbové U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica U13 | 7 – 0 | TJ Družstevník Dechtice U13 |
N/A
|
|
OŠK Dubovany U13 | 2 – 0 | OŠK Moravany nad Váhom U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 | SPORTAcademy Hlohovec U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Dechtice U13 | 3 – 0 | TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 |
N/A
|
|
MFK Vrbové U13 | 0 – 2 | TJ Družstevník Chtelnica U13 |
N/A
|
|
OŠK Moravany nad Váhom U13 | 0 – 3 | OFK Drahovce U13 |
N/A
|
|
PFK Piešťany “C” U13 | 5 – 2 | OŠK Dubovany U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 | 0 – 10 | MFK Vrbové U13 |
N/A
|
|
OFK Drahovce U13 | 2 – 1 | PFK Piešťany “C” U13 |
N/A
|
|
SPORTAcademy Hlohovec U13 | 10 – 1 | TJ Družstevník Dechtice U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica U13 | OŠK Moravany nad Váhom U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MFK Vrbové U13 | SPORTAcademy Hlohovec U13 |
N/A
|
||
OŠK Moravany nad Váhom U13 | TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 |
N/A
|
||
PFK Piešťany “C” U13 | TJ Družstevník Chtelnica U13 |
N/A
|
||
OŠK Dubovany U13 | OFK Drahovce U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Chtelnica U13 | OŠK Dubovany U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 | PFK Piešťany “C” U13 |
N/A
|
||
SPORTAcademy Hlohovec U13 | OŠK Moravany nad Váhom U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Dechtice U13 | MFK Vrbové U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Dechtice U13 | OŠK Moravany nad Váhom U13 |
N/A
|
||
SPORTAcademy Hlohovec U13 | PFK Piešťany “C” U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 | OŠK Dubovany U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Chtelnica U13 | OFK Drahovce U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OFK Drahovce U13 | TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 |
N/A
|
||
OŠK Dubovany U13 | SPORTAcademy Hlohovec U13 |
N/A
|
||
PFK Piešťany “C” U13 | TJ Družstevník Dechtice U13 |
N/A
|
||
OŠK Moravany nad Váhom U13 | MFK Vrbové U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MFK Vrbové U13 | PFK Piešťany “C” U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Dechtice U13 | OŠK Dubovany U13 |
N/A
|
||
SPORTAcademy Hlohovec U13 | OFK Drahovce U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 | TJ Družstevník Chtelnica U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Chtelnica U13 | SPORTAcademy Hlohovec U13 |
N/A
|
||
OFK Drahovce U13 | TJ Družstevník Dechtice U13 |
N/A
|
||
OŠK Dubovany U13 | MFK Vrbové U13 |
N/A
|
||
PFK Piešťany “C” U13 | OŠK Moravany nad Váhom U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom U13 | OŠK Dubovany U13 |
N/A
|
||
MFK Vrbové U13 | OFK Drahovce U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Dechtice U13 | TJ Družstevník Chtelnica U13 |
N/A
|
||
SPORTAcademy Hlohovec U13 | TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 | TJ Družstevník Dechtice U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Chtelnica U13 | MFK Vrbové U13 |
N/A
|
||
OFK Drahovce U13 | OŠK Moravany nad Váhom U13 |
N/A
|
||
OŠK Dubovany U13 | PFK Piešťany “C” U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
PFK Piešťany “C” U13 | OFK Drahovce U13 |
N/A
|
||
OŠK Moravany nad Váhom U13 | TJ Družstevník Chtelnica U13 |
N/A
|
||
MFK Vrbové U13 | TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Dechtice U13 | SPORTAcademy Hlohovec U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
SPORTAcademy Hlohovec U13 | MFK Vrbové U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 | OŠK Moravany nad Váhom U13 |
N/A
|
||
TJ Družstevník Chtelnica U13 | PFK Piešťany “C” U13 |
N/A
|
||
OFK Drahovce U13 | OŠK Dubovany U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dubovany U13 | TJ Družstevník Chtelnica U13 |
N/A
|
||
PFK Piešťany “C” U13 | TJ Družstevník Dolný Lopašov U13 |
N/A
|
||
OŠK Moravany nad Váhom U13 | SPORTAcademy Hlohovec U13 |
N/A
|
||
MFK Vrbové U13 | TJ Družstevník Dechtice U13 |
N/A
|
Cookie | Dĺžka trvania | Popis |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 mesiacov | Slúži na uloženie užívateľových nastavení o používaní a akceptovaní našich Nevyhnutných cookies. |
viewed_cookie_policy | 11 mesiacov | Slúži na uloženie užívateľových nastavení o používaní a akceptovaní našich cookies. |