Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Dobrá Voda | 3 - 0 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 1 - 3 | FO ŠK Modranka | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 2 - 3 | FK Biely Kostol | N/A | |
OFK Bučany | 5 - 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A | |
OZ TJ Družstevník Pavlice | 9 - 0 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A | |
ŠK Naháč | 0 - 2 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 0 - 0 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Elastik Bohdanovce | 1 - 2 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 4 - 0 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 4 - 0 | ŠK Naháč | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 0 - 3 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
FK Biely Kostol | 4 - 2 | OFK Bučany | N/A | |
FO ŠK Modranka | 4 - 0 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 6 - 3 | TJ Družstevník Ružindol | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Ružindol | 1 - 4 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 4 - 0 | ŠK Dobrá Voda | N/A | |
OFK Bučany | 2 - 1 | FO ŠK Modranka | N/A | |
OZ TJ Družstevník Pavlice | 3 - 1 | FK Biely Kostol | N/A | |
ŠK Naháč | 1 - 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 2 - 1 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A | |
Futbalový klub Sparta Košolná | 5 - 2 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 0 - 1 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 1 - 3 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 2 - 1 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
FK Biely Kostol | 14 - 0 | ŠK Naháč | N/A | |
FO ŠK Modranka | 3 - 2 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 2 - 3 | OFK Bučany | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 0 - 5 | TJ FC Kátlovce | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 0 - 1 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 1 - 3 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 2 - 1 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
FK Biely Kostol | 14 - 0 | ŠK Naháč | N/A | |
FO ŠK Modranka | 3 - 2 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 2 - 3 | OFK Bučany | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 0 - 5 | TJ FC Kátlovce | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 - 1 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 3 - 0 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A | |
FK Biely Kostol | 2 - 2 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
FO ŠK Modranka | 6 - 1 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 4 - 0 | ŠK Naháč | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 0 - 6 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 1 - 1 | OFK Bučany | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OFK Bučany | 4 - 3 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
OZ TJ Družstevník Pavlice | 5 - 1 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
ŠK Naháč | 1 - 6 | TJ Družstevník Ružindol | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 3 - 0 | ŠK Dobrá Voda | N/A | |
Futbalový klub Sparta Košolná | 1 - 3 | FO ŠK Modranka | N/A | |
TJ Elastik Bohdanovce | 4 - 1 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A | |
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 0 - 2 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 1 - 4 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 1 - 0 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A | |
FK Biely Kostol | 4 - 1 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 1 - 6 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 3 - 1 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 4 - 1 | ŠK Naháč | N/A | |
OFK Bučany | 3 - 4 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 14 - 0 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
ŠK Naháč | 1 - 2 | OFK Bučany | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 4 - 1 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
Futbalový klub Sparta Košolná | 0 - 1 | TJ Družstevník Ružindol | N/A | |
TJ Elastik Bohdanovce | 0 - 4 | FO ŠK Modranka | N/A | |
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 0 - 6 | FK Biely Kostol | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 4 - 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 4 - 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A | |
FK Biely Kostol | 4 - 4 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A | |
FO ŠK Modranka | 4 - 0 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 4 - 0 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 6 - 1 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
OFK Bučany | 2 - 1 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
OZ TJ Družstevník Pavlice | 7 - 0 | ŠK Naháč | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Naháč | 2 - 0 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 2 - 3 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
Futbalový klub Sparta Košolná | 1 - 2 | OFK Bučany | N/A | |
TJ Elastik Bohdanovce | 3 - 3 | TJ Družstevník Ružindol | N/A | |
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 2 - 2 | ŠK Dobrá Voda | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 2 - 6 | FO ŠK Modranka | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 1 - 3 | FK Biely Kostol | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 - 7 | FK Biely Kostol | N/A | |
FO ŠK Modranka | 7 - 0 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 3 - 3 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 4 - 2 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A | |
OZ TJ Družstevník Pavlice | 3 - 0 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
ŠK Naháč | 3 - 1 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 3 - 1 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK Biely Kostol | 0 - 2 | FO ŠK Modranka | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 3 - 0 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
Futbalový klub Sparta Košolná | 4 - 0 | ŠK Naháč | N/A | |
TJ Elastik Bohdanovce | 1 - 1 | OFK Bučany | N/A | |
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 0 - 4 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 5 - 1 | TJ Družstevník Ružindol | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 2 - 0 | ŠK Dobrá Voda | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 - 3 | FO ŠK Modranka | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 2 - 7 | FK Biely Kostol | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 1 - 0 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 2 - 0 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A | |
OFK Bučany | 1 - 1 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A | |
OZ TJ Družstevník Pavlice | 8 - 1 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 3 - 4 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 2 - 2 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 1 - 1 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
Futbalový klub Sparta Košolná | 8 - 0 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
TJ Elastik Bohdanovce | 8 - 0 | ŠK Naháč | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 2 - 3 | OFK Bučany | N/A | |
FK Biely Kostol | 6 - 2 | TJ Družstevník Ružindol | N/A | |
FO ŠK Modranka | 6 - 0 | ŠK Dobrá Voda | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 - 1 | ŠK Dobrá Voda | N/A | |
FO ŠK Modranka | 3 - 2 | TJ Družstevník Ružindol | N/A | |
FK Biely Kostol | 1 - 2 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 1 - 3 | OFK Bučany | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 1 - 2 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 9 - 0 | ŠK Naháč | N/A | |
TJ Elastik Bohdanovce | 0 - 4 | TJ Družstevník Brestovany | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
Futbalový klub Sparta Košolná | 4 - 2 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 3 - 2 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A | |
ŠK Naháč | 2 - 3 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A | |
OZ TJ Družstevník Pavlice | 6 - 0 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A | |
OFK Bučany | 2 - 3 | FK Biely Kostol | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 2 - 1 | FO ŠK Modranka | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 1 - 4 | ŠK Dobrá Voda | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 0 - 0 | TJ Družstevník Ružindol | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 1 - 4 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
FO ŠK Modranka | 1 - 0 | OFK Bučany | N/A | |
FK Biely Kostol | 0 - 2 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 1 - 1 | ŠK Naháč | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 3 - 2 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 3 - 2 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Elastik Bohdanovce | 3 - 1 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
Futbalový klub Sparta Košolná | 0 - 5 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 4 - 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A | |
ŠK Naháč | 0 - 5 | FK Biely Kostol | N/A | |
OZ TJ Družstevník Pavlice | 2 - 2 | FO ŠK Modranka | N/A | |
OFK Bučany | 3 - 1 | ŠK Dobrá Voda | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 4 - 1 | TJ Družstevník Ružindol | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 1 - 2 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 0 - 2 | OFK Bučany | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 0 - 10 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
FO ŠK Modranka | 7 - 0 | ŠK Naháč | N/A | |
FK Biely Kostol | 4 - 0 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 2 - 7 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 6 - 1 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 5 - 1 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
TJ Elastik Bohdanovce | 0 - 3 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A | |
Futbalový klub Sparta Košolná | 1 - 3 | FK Biely Kostol | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 1 - 3 | FO ŠK Modranka | N/A | |
ŠK Naháč | 1 - 0 | ŠK Dobrá Voda | N/A | |
OFK Bučany | 4 - 1 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
OZ TJ Družstevník Pavlice | 4 - 2 | TJ Družstevník Ružindol | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 1 - 7 | OFK Bučany | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 2 - 4 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 2 - 2 | ŠK Naháč | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 3 - 2 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
FO ŠK Modranka | 2 - 2 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 2 - 1 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 1 - 3 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 3 - 3 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A | |
ŠK Naháč | 0 - 2 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 2 - 3 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
TJ Elastik Bohdanovce | 2 - 1 | FK Biely Kostol | N/A | |
Futbalový klub Sparta Košolná | 10 - 1 | ŠK Dobrá Voda | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 6 - 2 | TJ Družstevník Ružindol | N/A | |
OZ TJ Družstevník Pavlice | 3 - 2 | OFK Bučany | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 - 8 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
OFK Bučany | 5 - 1 | ŠK Naháč | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 3 - 0 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 3 - 2 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
FO ŠK Modranka | 1 - 1 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A | |
FK Biely Kostol | 7 - 2 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 0 - 4 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 1 - 5 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 2 - 2 | FK Biely Kostol | N/A | |
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 0 - 4 | FO ŠK Modranka | N/A | |
TJ Elastik Bohdanovce | 7 - 0 | ŠK Dobrá Voda | N/A | |
Futbalový klub Sparta Košolná | 2 - 2 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 1 - 0 | OFK Bučany | N/A | |
ŠK Naháč | 0 - 9 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 - 0 | ŠK Naháč | N/A | |
OZ TJ Družstevník Pavlice | 6 - 1 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 1 - 4 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A | |
FK Biely Kostol | 4 - 0 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A | |
FO ŠK Modranka | 3 - 0 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A | |
OFK Bučany | 6 - 2 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 2 - 1 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK Biely Kostol | 12 - 1 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 0 - 4 | FO ŠK Modranka | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 5 - 1 | ŠK Dobrá Voda | N/A | |
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 2 - 0 | TJ Družstevník Ružindol | N/A | |
TJ Elastik Bohdanovce | 0 - 5 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
Futbalový klub Sparta Košolná | 2 - 3 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
TJ Družstevník Brestovany | 11 - 1 | ŠK Naháč | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 - 3 | TJ Družstevník Brestovany | N/A | |
ŠK Naháč | 0 - 7 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
OFK Bučany | 11 - 0 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 3 - 3 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 3 - 1 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 4 - 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A | |
FO ŠK Modranka | 4 - 4 | FK Biely Kostol | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FO ŠK Modranka | 6 - 2 | TJ Sokol Trstín | N/A | |
FK Biely Kostol | 9 - 1 | ŠK Dobrá Voda | N/A | |
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 3 - 1 | TJ Družstevník Ružindol | N/A | |
FK Sokol Dolné Orešany | 2 - 3 | TJ FC Kátlovce | N/A | |
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 4 - 1 | OFK Bučany | N/A | |
TJ Elastik Bohdanovce | 2 - 4 | OZ TJ Družstevník Pavlice | N/A | |
Futbalový klub Sparta Košolná | 1 - 1 | TJ Družstevník Brestovany | N/A |
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 4 - 6 | Futbalový klub Sparta Košolná | N/A | |
ŠK Naháč | 8 - 1 | TJ Elastik Bohdanovce | N/A | |
OZ TJ Družstevník Pavlice | 5 - 0 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | N/A | |
OFK Bučany | 5 - 1 | FK Sokol Dolné Orešany | N/A | |
TJ FC Kátlovce | 3 - 0 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | N/A | |
TJ Družstevník Ružindol | 1 - 2 | FK Biely Kostol | N/A | |
ŠK Dobrá Voda | 3 - 4 | FO ŠK Modranka | N/A |
Cookie | Dĺžka trvania | Popis |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 mesiacov | Slúži na uloženie užívateľových nastavení o používaní a akceptovaní našich Nevyhnutných cookies. |
viewed_cookie_policy | 11 mesiacov | Slúži na uloženie užívateľových nastavení o používaní a akceptovaní našich cookies. |