ObFZ Trnava prichádza s anketou FERMAT GÓL MESIACA

Modernejší, inovatívnejší a pokrokovejší! Taký je Oblastný futbalový zväz Trnava.

Ako prvý oblastný futbalový zväz na Slovensku využívame modernú revolučnú mobilnú aplikáciu Sport.video vďaka, ktorej širokej futbalovej verejnosti prinášame unikátne video zostrihy z majstrovských stretnutí.

Úvodné dve kolá VI. ligy MEVA SPORT môžeme hodnotiť veľmi pozitívne, čo potvrdzujú aj čísla. Zo 14 majstrovských stretnutí bolo až 10 zápasov nahrávaných cez mobilnú aplikáciu Sport.video, čo prinieslo už viac ako 17-tisíc videní.

V snahe využiť unikátny video materiál z majstrovských zápasov cez mobilnú aplikáciu Sport.video a prepojiť ho smerom k fanúšikom sme sa rozhodli spustiť anketu – FERMAT GÓL MESIACA.

Partnerom súťaže sa stane spoločnosť FERMAT SK, s.r.o.

 

Anketa štartuje najkrajším gólom za mesiac apríl.

Oblastný futbalový zväz Trnava nominuje do súťaže FERMAT GÓL MESIACA – TOP 5 najkrajších gólov po odohraní posledného zápasu kalendárneho mesiaca apríl, za ktorý bude anketa vyhlasovaná. Do súťaže budú zaradené len góly zo stretnutí, ktoré budú nahrávané cez mobilnú aplikáciu SPORT.VIDEO. Podmienkou nie sú len zápasy zo VI. ligy MEVA SPORT, ale šancu zapojiť sa majú aj ostatné tímy z nižších oblastných súťaží, bez ohľadu na vekovú kategóriu (muži, dorast, žiaci, prípravka).

Anketa bude prebiehať na internetovej stránke www.trnavaobfz.sk. Hlasovanie o najkrajší gól mesiaca apríl bude prebiehať v máji, teda v nasledujúcom mesiaci, za ktorý je anketa vyhlasovaná.

Anketa bude prebiehať 7 dní od spustenia hlasovania, t.j. do 23:59 siedmeho dňa po spustení ankety.

Gól, ktorý v hlasovaní obdrží najvyšší počet hlasov, sa stane víťazom ankety za daný mesiac.

Po ukončení hlasovania gólovej hitparády za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava ocení víťaza ankety – strelca najkrajšieho gólu mesiaca. Víťaz ankety získa vecnú cenu od spoločnosti FERMAT SK, s.r.o.

Viac o aplikácii či samotnom projekte sport.video nájdete na https://trnavaobfz.sk/projekt-sport-video/