Futbalový víkend sa redukuje

 

Keďže je počasie nevyspytateľné a predpoveď na víkend nepraje futbalovým stretnutiam, padlo zo strany Športovo-technickej komisie ObFZ Trnava rozhodnutie, o ktorom sme vás informovali.

„Vzhľadom na aktuálne počasie a predpovede na víkend 17. – 18. 3. oznamujeme klubom, aby v prípade nespôsobilosti hracej plochy daný stav nahlásili najneskôr 24 hod. pre začiatkom stretnutia  ŠTK  a súperovi.  Oznam zašlite cez ISSF  a zároveň aj telefonicky.  V prípade dohody termínu dohrávky uveďte aj tento údaj,“ informoval predseda ŠTK ObFZ Trnava Marián Hafrovič.

Dnešné upršané počasie v spojitosti s nízkymi teplotami, ktoré sa cez víkend očakávajú, môžu mať za následok veľmi zlý stav terénov. Mnohé kluby už o odloženie stretnutí požiadali, k tejto chvíli ich evidujeme 9 a ich počet sa ešte môže zvýšiť. Samotná ŠTK ObFZ TT nevylučuje aj hromadné preloženie zápasov, viac ukáže situácia v priebehu zajtrajšieho dňa, zatiaľ je však rozhodnutie na samotných kluboch. Všetky plánované majstrovské zápasy už oficiálne zrušil aj ZsFZ. Prinášame vám prehľad odložených zápasov v oblasti:

 

VI. liga MEVA SPORT:

Zvončín – Špačince

Križovany nad Dudváhom – Červeník

 

VII. liga SWAN:

Pavlice – Suchá nad Parnou (odložené na 1. mája 2018 o 16:30)

Jaslovské Bohunice B – Trstín

Ružindol – Dobrá Voda (odložené na 1. mája 2018 o 16:00)

Brestovany – Hrnčiarovce nad Parnou

 

VII. liga RUBBEX:

Kľačany – Pečeňady (odložené na 8. mája 2018 o 16:30)

Chtelnica – Dolný Lopašov (odložené na 1. mája 2018 o 16:00)

Stretnutie Piešťany – Veselé sa odohrá na umelej tráve v Piešťanoch.