Los určil domáce celky 3. kola Bestrent Cup-u

Dnes sa na pôde Oblastného futbalového zväzu Trnava vyformovalo 3. kolo pohárovej súťaže Bestrent Cup-u. Kým v predchádzajúcich dvoch kolách mali mužstvá z nižšej súťaže výhodu domáceho prostredia, v 3. kole sa z dvojíc určených podľa pavúka, losovali domáce celky.

Zavar si tak v pohárovej súťaži zahrá po prvýkrát na domácom trávniku a privíta súpera z Trakovíc. Kátlovce, ktoré v predchádzajúcom kole vyradili Bučany, sa o to pokúsia opäť, tentokrát s Majcichovom. Z dvojice šiestoligistov Cífer – Pavlice určilo losovanie Cífer ako domáce mužstvo. Rovnako bude mať výhodu domáceho prostredia aj Biely Kostol, ktorý si zmeria sily so Zelenčom. Sokolovce na domáci trávnik privedú Madunice a zaujímavý derby zápas čaká aj na Leopoldovčanov, ktorí vyzvú susedný Červeník. Losovanie určilo ako domáci celok aj Pečeňady, ktoré to nebudú mať jednoduché so Siladicami a Veľké Orvište doma privíta jediného zástupcu ôsmej ligy zo Šterús.

Kolo je na programe 10. novembra o 13:30. Keďže sa pre minuloročného víťaza z Dubovian pohárová cesta skončila v 2. kole, súťaž bude mať nového víťaza.