Prvým výhercom gólu mesiaca sa stal Andrej Modrovič

Oblastný futbalový zväz Trnava dnes odovzdal cenu strelcovi najkrajšieho gólu v ankete FERMAT GÓL MESIACA APRÍL, ktorým sa stal Andrej Modrovič z TJ Slovan Červeník.  O jeho víťazstve ste rozhodli práve vy vašimi hlasmi.

Táto anketa vznikla aj vďaka aplikácii Sport.Video, ktorá vám umožňuje vidieť a zdielať unikátne góly a gólové šance z majstrovských stretnutí. Cenu pre najlepšieho strelca gólu do súťaže priniesol partner FERMAT SK. Elektrickú kosačku dnes odovzdal Andrejovi Modrovičovi člen Výkonného výboru ObFZ TT Ladislav Pocisk.

27-ročný záložník Červeníka, ktorý čakal na svoj prvý gól v sezóne do 24. kola, skóroval na pôde Zelenča ďalekonosnou strelou od brvna. Aj keď jeho zásah na víťazstvo Červeníka nestačil (Zeleneč – Červeník 4:2), jeho gól dostal 591 hlasov. Na druhom mieste skončil krásny priamy kop Šimona Šerjeníka (OFK Drahovce) s 317 hlasmi.

Andrej Modrovič, ktorý si prešiel už viacerými klubmi ako Šulekovo, Dvorníky, Hlohovec, Jaslovské Bohunice, či Piešťany, hrá v kádri Červeníka po boku svojho staršieho brata Marcela Modroviča. Momentálne však mužstvu na hracej ploche nepomáha, od zápasu s Majcichovom ho výrazne trápia problémy s trieslom. A ako využije Andrej Modrovič svoju výhru? Odovzdávanie sa, samozrejme, neobišlo bez posmešných poznámok zo strany vedenia, že s novou kosačkou bude kosiť ihrisko v Červeníku.

Tri otázky pre Andreja Modroviča, strelca najkrajšieho gólu za mesiac Apríl

Aké sú vaše plány do budúcna? Plánujete zostať v Červeníku alebo sa obzeráte po inom klube?

Najskôr sa chcem dať po zdravotnej stránke do poriadku, to je priorita. Neobzerám sa po inom klube, v Červeníku sú pre hráčov vytvorené dobré podmienky a je tu aj dobrá partia hráčov, odchádzať zatiaľ neplánujem.

Ako by ste zhodnotili sezónu TJ Slovana Červeník?

Sezóna nám nevyšla podľa predstáv, mohlo to byť aj lepšie. Výsledky vonku nám moc nepriali takmer celú sezónu a na tom budeme musieť určite popracovať. Dúfam, že sa to do budúcna zlepší.

Ako vnímate výhru v ankete? Ktorý zo súťažných gólov sa páčil vám?

Vnímam to tak, že sa mi pošťastilo (úsmev). Všetkým hlasujúcim ďakujem za hlasy. Pozeral som aj zvyšné súťažné góly a najviac sa mi páčil priamy kop Šerjeníka z Drahoviec, s ktorým som aj dlho súperil, pretože mal vyše 300 hlasov.