Verím, že nabúduce aj iné zväzy pristúpia k selekcii hráčov férovo

Žiacky výber ObFZ Trnava, ročník narodenia 2004, dňa 26.4. 2018 reprezentoval žlto-modré farby na medzinárodnom turnaji v českom Brne. Našim reprezentantom sa prilíš nedarilo, keď neuspeli ani v jednom zápase. Turnaj, sa však neobišiel bez incidentu, kedže za výber MěFS Brno nastúpilo päť ligových hráčov, čo nebolo príliš v rovine fair-play v rámci selekcie a posolstva turnaja.

Hodnotenie trénera ObFZ, Jozefa Kováča:
„Myslím si, že turnaj splnil účel pre chlapcov, hrali proti kvalitnejším tímom, no mrzí ma hlavne fakt, že majú to byť turnaje oblastných zväzov, čo v podstate nebola pravda, nakoľko sme neskôr zistili, že za výber Brna nastúpilo päť ligových hráčov, čo bolo na ihrisku poznať, bola to ich výhoda. Samozrejme, bolo vidno rozdiel kvality v práci s loptou, v dynamickej technike a iných aspektoch hry proti našim chalanom zo šiestej či siedmej ligy. Bolo to trochu nefér a chalani boli svojim spôsobom aj demotivovaní, ale považujem to za dobrú skúsenosť, mohli sme vidieť konfrontáciu našich chalanov proti kvalitným tímom a verím, že nabudúce aj iné zväzy pristúpia k selekcii hráčov férovo, tak ako sme to spravili my.“

Výsledky:
ObFZ Trnava – ObFZ Bratislava-Mesto 1:2
ObFZ Trnava – MěFS Brno 1:7
ObFZ Trnava – OFS Znojmo 0:2

Najlepším brankárom turnaja bol vyhlásený náš Adrian Textor!

ObFZ Trnava reprezentovali:

Erik Hlavatý, Oliver Rusnák. Samuel Dańhel (PFK Pieštany), Richard Tančok, Jakub Cvičela (OŠK Zavar), Patrik  Moravčík, Michal Ondruška, Samuel Hippik (ŠK 1929 Cífer), Nicolas  Hrčka (OŠK Dolná Krupá), Samuel Hurek (TJ Horné Orešany), Adrian Textor (Slavia Zeleneč), Daniel Gurovič, Matúš Kramar (ŠK Modranka), Sebastian Indríšek (AŠK Slavia Trnava), Martin Kubíček, Filip  Kukučka (ŠK Hrnčiarovce)

tréner: Jozef Kováč
vedúci mužstva: Denis Kabát