Kvalifikačný turnaj v Senici ročník 2007

Kvalifikačný turnaj prípraviek v Senici (o postup do finálového turnaja 26.11.2017 v Trnave) za účasti výberov ObFZ Topoľčian, Trenčína, Prievidze, Považskej Bystrice, Trnavy a domácej Senice sme nezačali najlepšie. V prvom stretnutí proti Senici sme už v 7.minúte prehrávali 0-3. Chlapci sa však nevzdávali zatlačili súpera a znížili na kontaktných 2-3. Gól visel na vlásku, ale buď zachytal domáci branká, alebo skončila strela na brvne. Senica v závere strelila i štvrtý gól a tešila sa z víťazstva. Chlapci však v ďalších zápasoch ukázali svoj potenciál. Najprv zdolali Topoľčany 6:2, keď Topoľčanci dvakrát vyrovnávali, ale chlapci hrali v pohode až do konca a súperovi dali ešte 4 góly. Následne nás čakal Trenčín, s ktorým sme zdieľali jednu šatňu, vedeli sme, že tento zápas bude dôležitý. Chlapci dodržiavali pokyny a zvládli ho v pomere 4:1. Už sme hrali vo veľkej pohode a odniesli si to v ďalšom stretnutí Považanci. Tím z Považskej Bystrice sme zdolali presvedčivo 10:0. V poslednom stretnutí nás čakal tím Prievidze, ktorý dokázal vzdorovať iba prvých 5 minút, keď otočili z 1:0 na 1:2. Trnavských chlapcov to vyburcovalo a konečný výsledok 10:3 hovorí za všetko.
Senica povyhrávala všetky zápasy a mala byť prvá. Prišlo však vylúčenie senického výberu pre neoprávnený štart hráčov(turnaja sa mohli zúčastniť iba hráči mužstiev z ObFZ). Nakoniec tak na najvyššej priečke skončil výber Trnavy, ktorý mal i tak už účasť na finálovom turnaji istú ako usporiadajúci tím. Okrem Trnavy postúpili i Trenčín a Topoľčany. Ďalšie tri družstvá do finálového turnaja pribudnú z kvalifikačného turnaja, ktorý sa bude konať 19.11.2017 v Galante.