Date | Home | Results | Away | Time |
---|---|---|---|---|
OŠK Smolenice U11 | 1 - 11 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 7 - 0 | OFK Majcichov U11 | ||
FK Voderady U11 | 3 - 3 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 10 - 1 | OŠK Zavar U11 | ||
TJ Iskra Horné Orešany U11 | 0 - 5 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 8 - 1 | TJ Družstevník Brestovany U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 4 - 0 | FK Biely Kostol U11 | ||
OŠK Križovany nad Dudváhom U11 | 2 - 9 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U11 | 0 - 12 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 3 - 6 | FO ŠK Modranka U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 17 - 0 | TJ Slavoj Boleráz U11 | ||
ŠK Cífer 1929 U11 | 6 - 3 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 4 - 1 | OŠK Ružindol U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 5 - 0 | OŠK Smolenice U11 | ||
OFK Majcichov U11 | 1 - 1 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 4 - 0 | FK Voderady U11 | ||
OŠK Zavar U11 | 0 - 6 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 6 - 0 | TJ Iskra Horné Orešany U11 | ||
TJ Družstevník Brestovany U11 | 1 - 6 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
FK Biely Kostol U11 | 1 - 12 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 6 - 0 | ŠK Cífer 1929 U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 12 - 1 | OŠK Križovany nad Dudváhom U11 | ||
FO ŠK Modranka U11 | 20 - 1 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
OŠK Ružindol U11 | 3 - 5 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 14 - 3 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U11 | ||
TJ Slavoj Boleráz U11 | 0 - 12 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
OŠK Smolenice U11 | 5 - 4 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 4 - 7 | FK Voderady U11 | ||
OŠK Križovany nad Dudváhom U11 | 6 - 5 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 11 - 1 | TJ Slavoj Boleráz U11 | ||
TJ Družstevník Zvončín U11 | 4 - 2 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 2 - 3 | TJ Družstevník Špačince U11 | ||
TJ Iskra Horné Orešany U11 | 4 - 5 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 4 - 3 | ŠK Slávia Zeleneč U11 | ||
FO ŠK Modranka U11 | 7 - 1 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 5 - 10 | OŠK Smolenice U11 | ||
FK Voderady U11 | 4 - 2 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 6 - 6 | OŠK Križovany nad Dudváhom U11 | ||
TJ Slavoj Boleráz U11 | 1 - 5 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 0 - 10 | TJ Družstevník Zvončín U11 | ||
TJ Družstevník Špačince U11 | 13 - 1 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 4 - 5 | TJ Iskra Horné Orešany U11 | ||
ŠK Slávia Zeleneč U11 | 5 - 4 | Futbalový klub Sparta Košolná U11 | ||
Futbalový klub Sparta Košolná U11 | 1 - 17 | FO ŠK Modranka U11 |