TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA AUGUST

Martin Vavro (TJ Sokol Trstín)

SÚŤAŽ: VII. liga SWAN
DÁTUM: 19. august 2018, 2. kolo

Futbalista TJ Sokol Trstín Martin Vavro sa v 2. kole VII. ligy SWAN prezentoval nádherným volejom do siete Modranky. Pre hostí z Trstína to bol jediný presný zásah v zápase, v Modranke prehrali vysoko 1:7.

Juraj Horváth (ŠK Slávia Zeleneč)

SÚŤAŽ: VI. liga MEVA SPORT
DÁTUM: 26. august 2018, 3. kolo

Druhým ašpirantom na víťazstvo ankete Top4football Gól mesiaca august je záložník Zelenča Juraj Horváth. Ten v zápase na ihrisku Zavara potvrdil výbornú kopaciu techniku. Pekne kopnutý priamy kop znamenal pre hostí priebežné vedenie 2:0. Hostia však napokon prehrali v Zavare 3:5.

Matej PSOTA (OŠK Zavar)

SÚŤAŽ: VI. liga MEVA SPORT
DÁTUM: 26. august 2018, 3. kolo

O víťazstvo v ankete Top4footbal Gól mesiaca august sa uchádza aj priamy kop Mateja Psotu. Opora Zavarčanov dokonale nachytala na hruškách gólmana hostí Matej Zolvíka. Domáci tím napokon zdolal Zeleneč 5:3.

Denis PAULOVIČ (OFK Bučany)

SÚŤAŽ: VII. liga SWAN
DÁTUM: 26. august 2018, 3. kolo

Denis Paulovič je v Bučanoch pri streleckej chuti. V úvodných štyroch kolách VII. ligy SWAN zaznamenal päť presných zásahov. Ten najkrajší sa mu podaril streliť v 3. kole proti nováčikovi z Bíňoviec, OFK Bučany zvíťazili jednoznačne 4:0.

Erik Svítek (OŠK Dubovany)

SÚŤAŽ: BESTRENT CUP ObFZ TRNAVA
DÁTUM: 29. august 2018, 2. kolo

Erik Svítek sa stáva obávaným exekútorom priamych kopov, v 2. kole Bestrent Cupu pekným spôsobom prekonal brankára Drahoviec Dalibora Pauloviča. OŠK Dubovany zdolali svojho súpera vysoko 4:0.

[wdoo-votr-poll id=15627]

Hlasovanie potrvá do 14. septembra 2018 do 23:59

Víťaz ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA AUGUST získa značkové kopačky NIKE – model VAPOR 12 PRO FG

Vyžrebovaný výherca spomedzi hlasujúcich získa repliku repre dresu SR (modrá farba, veľkosť L)

 [wdoo-votr-poll-results id=15627]

Pravidlá súťaže

1. Organizátor ankety:
A. Organizátorom ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA je Oblastný futbalový zväz Trnava, so sídlom Dolné Bašty 14, City Arena, 917 01 Trnava (ďalej ObFZ Trnava).
2. Doba platnosti ankety:
A. Anketa prebieha na internetovej stránke www.trnavaobfz.sk
B. Anketa prebieha počas kalendárneho mesiaca, nasledujúceho po mesiaci, za ktorý je anketa vyhlasovaná.
C. Anketa prebieha 7 dní od spustenia hlasovania, t.j. do 23:59 siedmeho dňa po spustení ankety.
3. Nominácia do ankety TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA
A. ObFZ Trnava nominuje TOP 5 kandidátov na TOP4FOOTBALL GÓL MESIACA po odohraní posledného zápasu kalendárneho mesiaca, za ktorý je anketa vyhlasovaná.
B. Hlasujúci za každý kalendárny mesiac, za ktorý je anketa vyhlasovaná, hlasujú za svojho favorita, za poradie na 2. až 5. mieste hlasujúci nehlasujú.
C. Po ukončení ankety za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava ocení víťaza ankety, strelca najkrajšieho gólu za daný mesiac, ktorý v hlasovaní obdrží najvyšší počet hlasov, hráči umiestnení na 2. až 5. mieste nie sú oceňovaní. Strelec najkrajšieho gólu za daný mesiac získa vecnú cenu od partnera súťaže – TOP4FOOTBALL.SK
D. Do súťaže budú zaradené len góly zo stretnutí, ktoré budú nahrávané cez mobilnú aplikáciu SPORT.VIDEO. Podmienkou nie sú len zápasy zo VI. ligy MEVA SPORT, VII. ligy SWAN a RUBBEX, ale šancu zapojiť sa majú aj ostatné tímy z nižších oblastných súťaží, bez ohľadu na vekovú kategóriu (muži, dorast, žiaci, prípravka).
E. Po ukončení ankety za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava alebo víťaz ankety vyžrebuje jedného účastníka (hlasujúceho), ktorý bude ocenený vecnou cenou od partnera súťaže – TOP4FOOTBALL.SK, podmienkou pre zaradenie do žrebovania je poskytnutie e-mailovej adresy.
4. Účasť v ankete
A. Hlasovania v ankete sa môžu zúčastniť užívatelia internetovej stránky www.trnavaobfz.sk
B. Každý hlasujúci môže v ankete prostredníctvom svojho e-mailu odovzdať len jeden hlas z jednej IP adresy. Na základe e-mailovej adresy budeme kontaktovať výhercu spomedzi všetkých hlasujúcich. V prípade, že výherca nebude do 3 dní reagovať na e-mail, nárok na výhru zaniká.
C. Účasť v ankete je dobrovoľná a bezplatná.
D. Svojou účasťou v ankete akceptuje účastník tieto pravidlá, ktoré sa zaväzuje dodržiavať a postupovať výlučne v súlade s pravidlami.
5. Práva a povinnosti prevádzkovateľa ankety
A. Prevádzkovateľ ankety si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá ankety v jej priebehu.
B. Prevádzkovateľ ankety si vyhradzuje právo vylúčiť z ankety užívateľa, ktorý by porušil pravidlá ankety alebo spôsob hlasovania, prípadne sa zúčastňoval ankety v rozpore s dobrými mravmi.
C. Ceny v súťaži nie sú vymáhateľné súdnou cestou. Ceny nie je možné vymeniť za finančnú hotovosť. Výhru nie je možné previesť na inú osobu.