Tri otázky pre Martina Vavra, víťaza gólu mesiaca august

Na najlepší gól mesiaca August boli nominovaní piati hráči, z ktorých sa stal jednoznačným víťazom ankety Martin Vavro. Jeho gólový volej ocenili fanúšikovia 85-timi hlasmi.

Matin Vavro je 29-ročný hráč klubu TJ Sokol Trstín. Víťaz najkrajšieho gólu bol ocenený od spoločnosti Top4 Football značkovými kopačkami.

V rámci novej ankety, s ktorou sa budete stretávať každý mesiac, sme strelcovi najkrajšieho gólu položili tri otázky.

1. Ako hodnotíte nový projekt ObFZ Trnava TV, vďaka ktorému môžete vidieť najkrajšie momenty zápasov a rovnako môžu ľudia hlasovať v ankete o najkrajší gól mesiaca, vďaka ktorej sa aj váš parádny gól dostal do povedomia širokej verejnosti?

Určite je to dobrý projekt, pretože mužstvá si môžu pozrieť zostrihy, rozobrať veci do detailu a vrátiť sa spätne k tomu, čo urobili v zápase dobre a čo zase zle. Anketa najkrajších gólov určite motivuje aj ďalších hráčov k podobným kúskom, veď kto by sa nepochválil takými peknými gólmi? Nepadajú každý zápas!

2. Pred aktuálnym súťažným ročníkom prišlo k spojeniu A-mužstva Trstína s Naháčom. Ako to vnímate v kádri, predsa ide o dva odlišné celky. Poznáte sa navzájom s hráčmi? Vyhovuje vám toto spojenie?

Kolektívne sme si určite sadli dobre, škoda len, že sme sa spojili dve dediny a je nás stále málo. Neviem čím to je, keďže sme čakali, že nás bude minimálne 16-násť a ledva sa zídeme na zápas.

3. Momentálne sa držíte s mužstvom v VII. lige SWAN na chvoste tabuľky. V čom vidíte problém, alebo čo stojí za neuspokojivými výsledkami?

Áno, držíme sa bohužiaľ na chvoste tabuľky. Problém spočíva v tom, že dostávame zbytočné góly, a sami sa na gól natrápime. Okrem toho, výsledky podliehajú tréningovej morálke, to je každému jasné, ako aj to, že bez tréningu to nejde.

Najbližšie zápasy:

DateHomeTime/ResultsAwaySeason
2018-10-28 14:00:0028. októbra 20183 - 12018