Tri otázky pre Patrika Jurdu, víťaza gólu za mesiace Október + November

Anketa Top4Football Gól mesiaca mala svojho víťaza aj v mesiaci Október + November. Opäť ste mohli vyberať z piatich nominovaných hráčov, z ktorých získal najviac hlasov Patrik Jurda a jeho parádny gól z priameho kopu.

23-ročný zakončovateľ klubu OŠK Veselé si od vás vyslúžil 140 hlasov a zrejme majú dobrú strelu v rodine, pretože ide o bratranca Matúša Krajča, ktorý sa stal víťazom ankety v mesiaci September.

Víťaz najkrajšieho gólu bol ocenený od spoločnosti Top4Football značkovými kopačkami Nike – model VAPOR 12 ACADEMY CR7 MG.

V rámci ankety sme položili tri otázky aj Patrikovi Jurdovi.

1. Ako hodnotíte nový projekt ObFZ Trnava TV, vďaka ktorému môžete vidieť najkrajšie momenty zápasov a rovnako môžu ľudia hlasovať v ankete o najkrajší gól mesiaca?

Celý projekt hodnotím veľmi pozitívne, pretože kluby si môžu spätne pozrieť góly, ktoré dali, ale aj ktoré dostali. Potom sa môžu zamerať na chyby, ktorých sa dopustili a vylepšiť hru tak, aby sa podobným chybám vyhli.

2. OŠK Veslé zimuje v tabuľke na 10. mieste, dá sa pri tomto postavení v tabuľke hovoriť o spokojnosti? Ako by ste zhodnotili vašu jesennú časť?

S výsledkami sa nedá hovoriť o spokojnosti a celkovo nemôžem zhodnotiť našu jesennú časť príliš dobre, pretože sme nechceli prezimovať na takomto mieste. Naša hra nebola až tak zlá, ale mnohé zápasy sa nám nepodarilo dotiahnuť do víťazného konca, no pevne verím, že cez zimu v mužstve popracujeme a jar bude oveľa lepšia.

3. Podaril sa vám už niekedy podobný kúsok ako teraz? Aké sú vaše futbalové plány do budúcna?

Myslím si, že už sa mi podobný gól podarilo streliť, ale vtedy sa ešte nenatáčali zápasy cez aplikáciu sport.video. Preto som rád, že tento sa podarilo zachytiť. Moje futbalové plány do budúcna sa nijak nemenia, stále budem pokračovať vo Veselom a snažiť sa s nimi dosiahnuť lepšie umiestnenie v tabuľke.