Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Dobrá Voda U13 | 16 – 0 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | 2 – 0 | FK Sokol Dolné Orešany U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín U13 | 3 – 1 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
|
OŠK Smolenice U13 | 0 – 2 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 0 – 5 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | 0 – 7 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá U13 | 4 – 1 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | 4 – 1 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany U13 | 0 – 2 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda U13 | 7 – 1 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | 6 – 1 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín U13 | 1 – 1 | ŠK Dobrá Voda U13 |
N/A
|
|
OŠK Smolenice U13 | 1 – 0 | FK Sokol Dolné Orešany U13 |
N/A
|
|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 6 – 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 1 – 1 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | 0 – 13 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | 1 – 3 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany U13 | 2 – 5 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda U13 | 1 – 1 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | 2 – 2 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Zvončín U13 | 15 – 0 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
|
OŠK Smolenice U13 | 0 – 0 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 4 – 0 | FK Sokol Dolné Orešany U13 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá U13 | 5 – 1 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 1 – 2 | ŠK Dobrá Voda U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | 0 – 7 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany U13 | 2 – 1 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda U13 | 1 – 1 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | 1 – 2 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín U13 | 10 – 0 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 1 – 0 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 2 – 0 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá U13 | 4 – 0 | ŠK Dobrá Voda U13 |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | 0 – 1 | FK Sokol Dolné Orešany U13 |
N/A
|
|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | 0 – 3 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | 0 – 6 | FK Sokol Dolné Orešany U13 |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda U13 | 3 – 0 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | 0 – 1 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín U13 | 1 – 1 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
|
OŠK Smolenice U13 | 1 – 2 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 12 – 0 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 4 – 0 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá U13 | 3 – 1 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | 4 – 2 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany U13 | 2 – 0 | ŠK Dobrá Voda U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | 0 – 8 | ŠK Dobrá Voda U13 |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany U13 | 0 – 3 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | 1 – 4 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá U13 | 2 – 0 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 2 – 3 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 13 – 0 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 2 – 2 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
|
OŠK Smolenice U13 | 7 – 1 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín U13 | 4 – 0 | FK Sokol Dolné Orešany U13 |
N/A
|
|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | 2 – 0 | ŠK Dobrá Voda U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | 0 – 6 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda U13 | 3 – 2 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany U13 | 0 – 2 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | 0 – 7 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá U13 | 2 – 0 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dolná Krupá U13 | 13 – 0 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 8 – 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 9 – 0 | FK Sokol Dolné Orešany U13 |
N/A
|
|
OŠK Smolenice U13 | 3 – 3 | ŠK Dobrá Voda U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín U13 | 3 – 2 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | 0 – 10 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | 3 – 1 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda U13 | 1 – 7 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany U13 | 0 – 5 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | 0 – 7 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | 3 – 0 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá U13 | 7 – 0 | FK Sokol Dolné Orešany U13 |
N/A
|
|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 3 – 0 | ŠK Dobrá Voda U13 |
N/A
|
|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 2 – 0 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
|
OŠK Smolenice U13 | 1 – 4 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Smolenice U13 | 5 – 0 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | 3 – 1 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda U13 | 0 – 2 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany U13 | 2 – 3 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín U13 | 3 – 3 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK Sokol Dolné Orešany U13 | 0 – 0 | TJ Iskra Horné Orešany U13 |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | 1 – 2 | ŠK Dobrá Voda U13 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá U13 | 2 – 0 | FC Spartak Trnava žiačky U13 |
N/A
|
|
TJ Slavoj Boleráz U13 | 2 – 3 | TJ Družstevník Zvončín U13 |
N/A
|
|
ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 6 – 1 | OŠK Smolenice U13 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FC Spartak Trnava žiačky U13 | 5 – 1 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 |
N/A
|
|
TJ Iskra Horné Orešany U13 | 0 – 8 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 |
N/A
|
|
OŠK Smolenice U13 | 2 – 1 | TJ Slavoj Boleráz U13 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín U13 | 3 – 0 | OŠK Dolná Krupá U13 |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda U13 | 4 – 0 | FK Sokol Dolné Orešany U13 |
N/A
|
Poz | Klub | Z | V | R | P | G+ | G- | RG | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OŠK Dolná Krupá U13 | 18 | 14 | 2 | 2 | 71 | 11 | 60 | 44 |
2 | ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice U13 | 18 | 13 | 2 | 3 | 77 | 26 | 51 | 41 |
3 | TJ Družstevník Zvončín U13 | 18 | 11 | 4 | 3 | 71 | 21 | 50 | 37 |
4 | TJ Slavoj Boleráz U13 | 18 | 10 | 3 | 5 | 63 | 19 | 44 | 33 |
5 | ŠK Dobrá Voda U13 | 18 | 8 | 4 | 6 | 52 | 31 | 21 | 28 |
6 | FC Spartak Trnava žiačky U13 | 18 | 8 | 2 | 8 | 38 | 29 | 9 | 26 |
7 | OŠK Smolenice U13 | 18 | 6 | 3 | 9 | 29 | 43 | -14 | 21 |
8 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou U13 | 18 | 5 | 0 | 13 | 32 | 66 | -34 | 15 |
9 | FK Sokol Dolné Orešany U13 | 18 | 4 | 1 | 13 | 15 | 52 | -37 | 13 |
10 | TJ Iskra Horné Orešany U13 | 18 | 0 | 1 | 17 | 1 | 151 | -150 | 1 |
Cookie | Dĺžka trvania | Popis |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 mesiacov | Slúži na uloženie užívateľových nastavení o používaní a akceptovaní našich Nevyhnutných cookies. |
viewed_cookie_policy | 11 mesiacov | Slúži na uloženie užívateľových nastavení o používaní a akceptovaní našich cookies. |