Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OFK Majcichov | 4 – 1 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 3 – 0 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
FK Voderady | 2 – 1 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín | 5 – 3 | FK Krakovany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 3 – 0 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
ŠK Cífer 1929 | 4 – 3 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 4 – 0 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov | 2 – 0 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 5 – 1 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 4 – 2 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
FK Krakovany | 5 – 1 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 1 – 1 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 3 – 1 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 4 – 1 | OŠK Zavar |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Dechtice | 3 – 7 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 9 – 0 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 3 – 4 | OFK Majcichov |
N/A
|
|
FK Voderady | 2 – 1 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
ŠK Cífer 1929 | 2 – 1 | FK Krakovany |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 1 – 1 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 0 – 0 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Slovan Červeník | 8 – 1 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 0 – 4 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
FK Krakovany | 3 – 2 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 0 – 2 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 0 – 0 | FK Voderady |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 4 – 2 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
ŠK Cífer 1929 | 3 – 1 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Zvončín | 4 – 0 | OFK Majcichov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 4 – 2 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 10 – 0 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
FK Voderady | 3 – 2 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 0 – 8 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 3 – 0 | FK Krakovany |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 1 – 0 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov | 2 – 2 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
FK Krakovany | 0 – 0 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 2 – 1 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 1 – 1 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 4 – 0 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 3 – 1 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 3 – 2 | FK Voderady |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK Voderady | 3 – 2 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín | 3 – 0 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 0 – 3 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
ŠK Cífer 1929 | 2 – 5 | OFK Majcichov |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 3 – 2 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 3 – 4 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 5 – 1 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov | 2 – 1 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
FK Krakovany | 2 – 1 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 0 – 6 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 0 – 0 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 3 – 0 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 7 – 1 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
FK Voderady | 2 – 2 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Zvončín | 3 – 0 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 2 – 3 | FK Voderady |
N/A
|
|
ŠK Cífer 1929 | 3 – 1 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 2 – 3 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 3 – 0 | OFK Majcichov |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 3 – 0 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 2 – 2 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 2 – 3 | FK Krakovany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov | 4 – 0 | FK Krakovany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 1 – 0 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 2 – 2 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 0 – 0 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 6 – 0 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
FK Voderady | 0 – 1 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín | 4 – 1 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Cífer 1929 | 1 – 2 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 0 – 2 | FK Voderady |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 5 – 0 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 5 – 2 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 7 – 1 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
FK Krakovany | 1 – 7 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 1 – 0 | MTK Leopoldov |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Zvončín | 7 – 3 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
MTK Leopoldov | 2 – 2 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 3 – 0 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 3 – 1 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 3 – 2 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
|
FK Voderady | 0 – 0 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 3 – 2 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Cífer 1929 | 2 – 3 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 3 – 2 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 0 – 0 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 2 – 2 | FK Voderady |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 2 – 1 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 2 – 0 | OFK Majcichov |
N/A
|
|
FK Krakovany | 0 – 1 | OFK Drahovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Siladice | 4 – 1 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín | 2 – 0 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 2 – 1 | FK Krakovany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 0 – 2 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
ŠK Cífer 1929 | 0 – 0 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 1 – 0 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 2 – 4 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dolná Krupá | 7 – 1 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 0 – 1 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 2 – 0 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 1 – 1 | FK Voderady |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 4 – 3 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
FK Krakovany | 2 – 3 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 5 – 0 | OFK Majcichov |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 0 – 3 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 3 – 2 | FK Krakovany |
N/A
|
|
ŠK Cífer 1929 | 3 – 2 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
|
MTK Leopoldov | 2 – 0 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín | 3 – 2 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 1 – 1 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 1 – 4 | FK Voderady |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Horná Krupá | 6 – 0 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 4 – 2 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 5 – 2 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 2 – 2 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
FK Krakovany | 1 – 1 | FK Voderady |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 4 – 1 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 2 – 2 | OFK Majcichov |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OFK Drahovce | 3 – 0 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 1 – 4 | FK Voderady |
N/A
|
|
FK Krakovany | 2 – 3 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 3 – 2 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 4 – 1 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 0 – 1 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
MTK Leopoldov | 1 – 1 | OFK Majcichov |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 2 – 2 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 1 – 1 | FK Krakovany |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 1 – 0 | OFK Majcichov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 4 – 2 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 3 – 0 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
ŠK Cífer 1929 | 5 – 1 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín | 3 – 3 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov | 0 – 4 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 2 – 2 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 2 – 3 | FK Voderady |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 2 – 1 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
FK Krakovany | 1 – 1 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 2 – 0 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 0 – 3 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Špačince | 3 – 1 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 5 – 2 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 1 – 0 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 2 – 0 | FK Krakovany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín | 3 – 1 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
FK Voderady | 4 – 1 | OFK Majcichov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 2 – 2 | OŠK Zavar |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov | 2 – 3 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 4 – 1 | FK Voderady |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 0 – 1 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 1 – 1 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 5 – 0 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
FK Krakovany | 0 – 2 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 3 – 1 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Cífer 1929 | 0 – 3 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín | 4 – 0 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 6 – 0 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 2 – 2 | FK Krakovany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 5 – 0 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 1 – 4 | OFK Majcichov |
N/A
|
|
FK Voderady | 2 – 2 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov | 4 – 0 | FK Voderady |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 3 – 1 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 5 – 2 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 4 – 0 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 2 – 1 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 2 – 1 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 4 – 2 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Slávia Zeleneč | 1 – 2 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 0 – 4 | FK Krakovany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 0 – 1 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 0 – 2 | OFK Majcichov |
N/A
|
|
ŠK Cífer 1929 | 3 – 6 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 2 – 5 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín | 4 – 2 | FK Voderady |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov | 2 – 3 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
FK Voderady | 1 – 0 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 3 – 3 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 6 – 2 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 0 – 1 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 1 – 4 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
FK Krakovany | 3 – 2 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 7 – 0 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK Krakovany | 3 – 0 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 0 – 3 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 1 – 1 | OFK Majcichov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 4 – 2 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 1 – 3 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
ŠK Cífer 1929 | 2 – 5 | FK Voderady |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 3 – 0 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov | 3 – 2 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín | 3 – 0 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
FK Voderady | 4 – 2 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 0 – 3 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 4 – 3 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 1 – 3 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 2 – 1 | FK Krakovany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Špačince | 3 – 2 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
ŠK Slávia Zeleneč | 2 – 3 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 1 – 0 | OFK Majcichov |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 0 – 6 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 3 – 3 | FK Voderady |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 2 – 4 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
ŠK Cífer 1929 | 3 – 1 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Zvončín | 1 – 2 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
MTK Leopoldov | 4 – 4 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 4 – 0 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
FK Voderady | 5 – 1 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 2 – 2 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 3 – 1 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 2 – 0 | FK Krakovany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Zavar | 3 – 0 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 4 – 1 | OFK Drahovce |
N/A
|
|
FK Krakovany | 3 – 1 | OFK Majcichov |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 2 – 5 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 1 – 6 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 8 – 0 | TJ Družstevník Dechtice |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 0 – 1 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov | 6 – 0 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
|
ŠK Cífer 1929 | 0 – 2 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 1 – 2 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
|
FK Voderady | 4 – 2 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 9 – 1 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
OŠK Zavar | 3 – 0 | FK Krakovany |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 4 – 2 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK Voderady | 5 – 2 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
OFK Drahovce | 2 – 0 | MTK Leopoldov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Špačince | 1 – 4 | OŠK Zavar |
N/A
|
|
FK Krakovany | 2 – 2 | TJ Družstevník Siladice |
N/A
|
|
TJ Slovan Červeník | 5 – 5 | TJ Družstevník Zvončín |
N/A
|
|
OŠK Dolná Krupá | 3 – 1 | ŠK Cífer 1929 |
N/A
|
|
TJ Družstevník Horná Krupá | 8 – 2 | OŠK Križovany nad Dudváhom |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
MTK Leopoldov | 2 – 3 | TJ Družstevník Horná Krupá |
N/A
|
|
OŠK Križovany nad Dudváhom | 3 – 2 | OŠK Dolná Krupá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dechtice | 5 – 8 | TJ Slovan Červeník |
N/A
|
|
TJ Družstevník Zvončín | 5 – 2 | ŠK Slávia Zeleneč |
N/A
|
|
FK Voderady | 3 – 1 | FK Krakovany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Siladice | 7 – 2 | TJ Družstevník Špačince |
N/A
|
|
OFK Majcichov | 2 – 0 | OFK Drahovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Dobrá Voda | 3 – 0 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 1 – 3 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 2 – 3 | FK Biely Kostol |
N/A
|
|
OFK Bučany | 5 – 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 9 – 0 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 0 – 2 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 0 – 0 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Elastik Bohdanovce | 1 – 2 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 4 – 0 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 4 – 0 | ŠK Naháč |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 0 – 3 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
|
FK Biely Kostol | 4 – 2 | OFK Bučany |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 4 – 0 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 6 – 3 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Ružindol | 1 – 4 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 4 – 0 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
|
OFK Bučany | 2 – 1 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 3 – 1 | FK Biely Kostol |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 1 – 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 2 – 1 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 5 – 2 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 0 – 1 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 1 – 3 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 2 – 1 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
|
FK Biely Kostol | 14 – 0 | ŠK Naháč |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 3 – 2 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 2 – 3 | OFK Bučany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 0 – 5 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ FC Kátlovce | 3 – 1 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
OFK Bučany | 7 – 0 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 5 – 1 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 0 – 3 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 0 – 5 | FK Biely Kostol |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 5 – 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce | 4 – 0 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 – 1 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 3 – 0 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
|
FK Biely Kostol | 2 – 2 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 6 – 1 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 4 – 0 | ŠK Naháč |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 0 – 6 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 1 – 1 | OFK Bučany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OFK Bučany | 4 – 3 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 5 – 1 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 1 – 6 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 3 – 0 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 1 – 3 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce | 4 – 1 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 0 – 2 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 1 – 4 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 1 – 0 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
|
FK Biely Kostol | 4 – 1 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 1 – 6 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 3 – 1 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 4 – 1 | ŠK Naháč |
N/A
|
|
OFK Bučany | 3 – 4 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 14 – 0 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 1 – 2 | OFK Bučany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 4 – 1 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 0 – 1 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce | 0 – 4 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 0 – 6 | FK Biely Kostol |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 4 – 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 4 – 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
FK Biely Kostol | 4 – 4 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 4 – 0 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 4 – 0 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 6 – 1 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
|
OFK Bučany | 2 – 1 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 7 – 0 | ŠK Naháč |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Naháč | 2 – 0 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 2 – 3 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 1 – 2 | OFK Bučany |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce | 3 – 3 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 2 – 2 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 2 – 6 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 1 – 3 | FK Biely Kostol |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 – 7 | FK Biely Kostol |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 7 – 0 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 3 – 3 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 4 – 2 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 3 – 0 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 3 – 1 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 3 – 1 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK Biely Kostol | 0 – 2 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 3 – 0 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 4 – 0 | ŠK Naháč |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce | 1 – 1 | OFK Bučany |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 0 – 4 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 5 – 1 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 2 – 0 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 – 3 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 2 – 7 | FK Biely Kostol |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 1 – 0 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 2 – 0 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
|
OFK Bučany | 1 – 1 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 8 – 1 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 3 – 4 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 2 – 2 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 1 – 1 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 8 – 0 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce | 8 – 0 | ŠK Naháč |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 2 – 3 | OFK Bučany |
N/A
|
|
FK Biely Kostol | 6 – 2 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 6 – 0 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 – 1 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 3 – 2 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
|
FK Biely Kostol | 1 – 2 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 1 – 3 | OFK Bučany |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 1 – 2 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 9 – 0 | ŠK Naháč |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce | 0 – 4 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
Futbalový klub Sparta Košolná | 4 – 2 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 3 – 2 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 2 – 3 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 6 – 0 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
OFK Bučany | 2 – 3 | FK Biely Kostol |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 2 – 1 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 1 – 4 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 0 – 0 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 1 – 4 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 1 – 0 | OFK Bučany |
N/A
|
|
FK Biely Kostol | 0 – 2 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 1 – 1 | ŠK Naháč |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 3 – 2 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 3 – 2 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Elastik Bohdanovce | 3 – 1 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 0 – 5 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 4 – 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 0 – 5 | FK Biely Kostol |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 2 – 2 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
OFK Bučany | 3 – 1 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 4 – 1 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 1 – 2 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 0 – 2 | OFK Bučany |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 0 – 10 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 7 – 0 | ŠK Naháč |
N/A
|
|
FK Biely Kostol | 4 – 0 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 2 – 7 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 6 – 1 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 5 – 1 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce | 0 – 3 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 1 – 3 | FK Biely Kostol |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 1 – 3 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 1 – 0 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
|
OFK Bučany | 4 – 1 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 4 – 2 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 1 – 7 | OFK Bučany |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 2 – 4 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 2 – 2 | ŠK Naháč |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 3 – 2 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 2 – 2 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 2 – 1 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 1 – 3 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 3 – 3 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 0 – 2 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 2 – 3 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce | 2 – 1 | FK Biely Kostol |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 10 – 1 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 6 – 2 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 3 – 2 | OFK Bučany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 – 8 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
|
OFK Bučany | 5 – 1 | ŠK Naháč |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 3 – 0 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 3 – 2 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 1 – 1 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
|
FK Biely Kostol | 7 – 2 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 0 – 4 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 1 – 5 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 2 – 2 | FK Biely Kostol |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 0 – 4 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce | 7 – 0 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 2 – 2 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 1 – 0 | OFK Bučany |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 0 – 9 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 – 0 | ŠK Naháč |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 6 – 1 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 1 – 4 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
|
FK Biely Kostol | 4 – 0 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 3 – 0 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
|
OFK Bučany | 6 – 2 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 2 – 1 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK Biely Kostol | 12 – 1 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 0 – 4 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 5 – 1 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 2 – 0 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce | 0 – 5 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 2 – 3 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Brestovany | 11 – 1 | ŠK Naháč |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 2 – 3 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 0 – 7 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
|
OFK Bučany | 11 – 0 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 3 – 3 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 3 – 1 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 4 – 2 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
FO ŠK Modranka | 4 – 4 | FK Biely Kostol |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FO ŠK Modranka | 6 – 2 | TJ Sokol Trstín |
N/A
|
|
FK Biely Kostol | 9 – 1 | ŠK Dobrá Voda |
N/A
|
|
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou | 3 – 1 | TJ Družstevník Ružindol |
N/A
|
|
FK Sokol Dolné Orešany | 2 – 3 | TJ FC Kátlovce |
N/A
|
|
ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou | 4 – 1 | OFK Bučany |
N/A
|
|
TJ Elastik Bohdanovce | 2 – 4 | OZ TJ Družstevník Pavlice |
N/A
|
|
Futbalový klub Sparta Košolná | 1 – 1 | TJ Družstevník Brestovany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Trstín | 4 – 6 | Futbalový klub Sparta Košolná |
N/A
|
|
ŠK Naháč | 8 – 1 | TJ Elastik Bohdanovce |
N/A
|
|
OZ TJ Družstevník Pavlice | 5 – 0 | ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou |
N/A
|
|
OFK Bučany | 5 – 1 | FK Sokol Dolné Orešany |
N/A
|
|
TJ FC Kátlovce | 3 – 0 | TJ Vinohradník Suchá nad Parnou |
N/A
|
|
TJ Družstevník Ružindol | 1 – 2 | FK Biely Kostol |
N/A
|
|
ŠK Dobrá Voda | 3 – 4 | FO ŠK Modranka |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Prašník | 0 – 2 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
TJ Madunice | 2 – 0 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 1 – 1 | OŠK Veselé |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 4 – 0 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 1 – 0 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica | 1 – 3 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 1 – 2 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 2 – 0 | OFK Ratnovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom | 3 – 1 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 1 – 0 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
OŠK Dubovany | 1 – 1 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 0 – 2 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 4 – 3 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 0 – 5 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 10 – 0 | OFK Kľačany |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 1 – 2 | TJ Madunice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Madunice | 0 – 2 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 3 – 3 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 4 – 0 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 1 – 0 | OŠK Veselé |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica | 1 – 2 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 4 – 1 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 0 – 3 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 0 – 5 | TJ Bojničky |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dubovany | 2 – 1 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 0 – 10 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
OŠK Moravany nad Váhom | 4 – 4 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 2 – 4 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 2 – 0 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 4 – 3 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 3 – 0 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
TJ Madunice | 2 – 0 | OFK Kľačany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Chtelnica | 2 – 2 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 1 – 0 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 7 – 4 | TJ Madunice |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 2 – 3 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 1 – 1 | OŠK Veselé |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 2 – 0 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 3 – 4 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 2 – 4 | OŠK Dubovany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom | 1 – 0 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 3 – 0 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 3 – 2 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 4 – 0 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 3 – 2 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 3 – 2 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
TJ Madunice | 2 – 0 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 0 – 5 | PFK Piešťany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FTC Trakovice | 4 – 0 | OFK Kľačany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica | 3 – 1 | TJ Madunice |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 0 – 5 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 0 – 2 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 5 – 3 | OŠK Veselé |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 1 – 1 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
OŠK Dubovany | 1 – 1 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 3 – 5 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom | 5 – 0 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 2 – 0 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 2 – 0 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 9 – 1 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 3 – 3 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
TJ Madunice | 2 – 2 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 1 – 4 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 7 – 0 | FTC Trakovice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FTC Trakovice | 1 – 2 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica | 1 – 2 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 7 – 0 | OFK Kľačany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 3 – 3 | TJ Madunice |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 0 – 5 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 0 – 4 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
OŠK Dubovany | 3 – 1 | OŠK Veselé |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 1 – 0 | ŠK Borovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom | 1 – 0 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 0 – 4 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 2 – 2 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 1 – 2 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
TJ Madunice | 3 – 0 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 5 – 1 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 9 – 0 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 4 – 2 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Chtelnica | 2 – 2 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 3 – 3 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 2 – 4 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 2 – 2 | OFK Kľačany |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 0 – 2 | TJ Madunice |
N/A
|
|
OŠK Dubovany | 5 – 1 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 0 – 3 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 1 – 2 | OŠK Veselé |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom | 2 – 0 | OŠK Veselé |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 8 – 1 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 3 – 0 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
TJ Madunice | 3 – 1 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 0 – 5 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 6 – 0 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 4 – 1 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica | 3 – 2 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dubovany | 4 – 1 | OFK Kľačany |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 0 – 1 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 2 – 0 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 0 – 2 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 1 – 4 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 1 – 1 | TJ Madunice |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 0 – 5 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 0 – 3 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom | 0 – 6 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 2 – 1 | OŠK Veselé |
N/A
|
|
TJ Madunice | 2 – 1 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 0 – 0 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 2 – 0 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 1 – 0 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica | 6 – 0 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 4 – 0 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dubovany | 4 – 1 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 2 – 2 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 2 – 2 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 1 – 2 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 0 – 0 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 0 – 2 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 0 – 1 | TJ Madunice |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 2 – 4 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dubovany | 2 – 2 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
OŠK Moravany nad Váhom | 7 – 1 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 4 – 1 | TJ Madunice |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 0 – 2 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 0 – 0 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 2 – 2 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 1 – 2 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 2 – 0 | OFK Kľačany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Chtelnica | 1 – 1 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 0 – 3 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 2 – 2 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 1 – 3 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 5 – 1 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 1 – 5 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
TJ Madunice | 6 – 1 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 2 – 1 | OŠK Veselé |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom | 3 – 1 | TJ Madunice |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 1 – 0 | OFK Kľačany |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 2 – 0 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 1 – 0 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 1 – 1 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 2 – 3 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
OŠK Dubovany | 4 – 0 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 5 – 1 | OFK Ratnovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Bojničky | 1 – 1 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 2 – 6 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 2 – 2 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 1 – 1 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica | 1 – 1 | OŠK Veselé |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 0 – 2 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 4 – 1 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 2 – 0 | TJ Madunice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom | 0 – 0 | OFK Kľačany |
N/A
|
|
TJ Madunice | 0 – 2 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 3 – 0 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 4 – 2 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 3 – 0 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 1 – 0 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 1 – 1 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
OŠK Dubovany | 4 – 0 | TJ Bojničky |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dubovany | 2 – 0 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 2 – 0 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 0 – 2 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 2 – 5 | OŠK Veselé |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 1 – 3 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica | 1 – 0 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 2 – 0 | TJ Madunice |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 13 – 0 | OFK Kľačany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom | 1 – 4 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 0 – 0 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
TJ Madunice | 0 – 1 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 2 – 0 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 5 – 1 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 5 – 0 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 2 – 2 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 2 – 1 | OŠK Dubovany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dubovany | 1 – 1 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 4 – 1 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 1 – 1 | TJ Madunice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 2 – 0 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 5 – 2 | OŠK Veselé |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 0 – 3 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica | 4 – 0 | OFK Kľačany |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 1 – 6 | PFK Piešťany |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom | 5 – 3 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 3 – 0 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 0 – 1 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
TJ Madunice | 2 – 3 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 6 – 0 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 4 – 1 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 2 – 2 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 2 – 0 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Borovce | 1 – 2 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 1 – 2 | OŠK Veselé |
N/A
|
|
OŠK Dubovany | 1 – 4 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 5 – 0 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 3 – 1 | TJ Madunice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 2 – 0 | OFK Kľačany |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 1 – 3 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica | 3 – 0 | FTC Trakovice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom | 6 – 0 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 3 – 2 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 9 – 0 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 1 – 3 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
TJ Madunice | 2 – 0 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 5 – 1 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 7 – 0 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 2 – 0 | ŠK Borovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Dubovany | 5 – 1 | TJ Madunice |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 2 – 2 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 0 – 1 | ŠK 2011 Pečeňady |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 3 – 0 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 6 – 0 | OFK Kľačany |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 0 – 8 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 2 – 0 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 2 – 3 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Moravany nad Váhom | 4 – 0 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica | 4 – 2 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 4 – 1 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 7 – 1 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
OFK Kľačany | 1 – 2 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
TJ Madunice | 2 – 2 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
OŠK Prašník | 1 – 1 | ŠK Borovce |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 5 – 0 | OŠK Veselé |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK 2011 Pečeňady | 5 – 0 | OŠK Moravany nad Váhom |
N/A
|
|
OŠK Veselé | 5 – 0 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
ŠK Borovce | 0 – 1 | TJ Madunice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolný Lopašov | 1 – 3 | OFK Kľačany |
N/A
|
|
OŠK Dubovany | 1 – 2 | PFK Piešťany |
N/A
|
|
TJ Bojničky | 1 – 1 | FTC Trakovice |
N/A
|
|
OFK Ratnovce | 1 – 3 | TJ Družstevník Chtelnica |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šípkové | 1 – 1 | TJ Slovan Ostrov |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
ŠK Borovce | 5 – 1 | OFK Kľačany |
N/A
|
|
ŠK 2011 Pečeňady | 4 – 5 | OŠK Prašník |
N/A
|
|
OŠK Moravany nad Váhom | 10 – 5 | TJ Družstevník Šípkové |
N/A
|
|
TJ Slovan Ostrov | 8 – 0 | OFK Ratnovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Chtelnica | 7 – 1 | TJ Bojničky |
N/A
|
|
FTC Trakovice | 5 – 4 | OŠK Dubovany |
N/A
|
|
PFK Piešťany | 6 – 1 | TJ Družstevník Dolný Lopašov |
N/A
|
|
TJ Madunice | 1 – 1 | OŠK Veselé |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK AŠK Slávia Trnava | 2 – 3 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dlhá | 0 – 7 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Opoj | 5 – 1 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
FK TJ Družstevník Buková | 3 – 2 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
|
OŠK Smolenice | 2 – 1 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 5 – 0 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 3 – 6 | OŠK Smolenice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Lovčice | 3 – 4 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce | 4 – 2 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
|
FK AŠK Slávia Trnava | 6 – 0 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Dlhá | 2 – 3 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
TJ Družstevník Opoj | 3 – 2 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
|
FK TJ Družstevník Buková | 5 – 4 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
|
OŠK Smolenice | 4 – 2 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Vlčkovce | 2 – 1 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 1 – 2 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
|
TJ Družstevník Lovčice | 5 – 0 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce | 5 – 3 | OŠK Smolenice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dlhá | 1 – 6 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
|
FK AŠK Slávia Trnava | 2 – 0 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Opoj | 4 – 2 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
FK TJ Družstevník Buková | 3 – 2 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Vlčkovce | 3 – 2 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 5 – 1 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
OŠK Smolenice | 3 – 3 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 3 – 0 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
FK AŠK Slávia Trnava | 2 – 2 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dlhá | 1 – 3 | OŠK Smolenice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Opoj | 7 – 0 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce | 3 – 1 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK TJ Družstevník Buková | 0 – 3 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
OŠK Smolenice | 2 – 1 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
|
TJ Družstevník Vlčkovce | 5 – 0 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 2 – 2 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
|
TJ Družstevník Lovčice | 2 – 5 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 2 – 2 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
|
FK AŠK Slávia Trnava | 3 – 4 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dlhá | 5 – 3 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
|
TJ Družstevník Opoj | 4 – 2 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
|
FK TJ Družstevník Buková | 5 – 5 | OŠK Smolenice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Smolenice | 1 – 2 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
TJ Družstevník Vlčkovce | 6 – 1 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 0 – 5 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
|
TJ Družstevník Lovčice | 3 – 0 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce | 4 – 1 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 2 – 1 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce | 3 – 0 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Lovčice | 4 – 0 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 7 – 1 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
|
TJ Družstevník Vlčkovce | 2 – 2 | OŠK Smolenice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Vlčkovce | 1 – 2 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
FK TJ Družstevník Buková | 2 – 1 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Opoj | 0 – 1 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dlhá | 0 – 0 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 1 – 2 | OŠK Smolenice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 2 – 1 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce | 3 – 1 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
|
TJ Družstevník Lovčice | 3 – 6 | OŠK Smolenice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 2 – 3 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
|
FK AŠK Slávia Trnava | 1 – 2 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 8 – 2 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
TJ Družstevník Vlčkovce | 1 – 0 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
OŠK Smolenice | 1 – 2 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
|
FK TJ Družstevník Buková | 5 – 1 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
|
TJ Družstevník Opoj | 5 – 1 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Lovčice | 2 – 2 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
|
FK AŠK Slávia Trnava | 1 – 3 | OŠK Smolenice |
N/A
|
|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 2 – 2 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dlhá | 2 – 3 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce | 6 – 0 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Lovčice | 3 – 4 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 0 – 5 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Vlčkovce | 2 – 2 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
|
OŠK Smolenice | 5 – 0 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
|
FK TJ Družstevník Buková | 2 – 1 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Opoj | 0 – 4 | OŠK Smolenice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dlhá | 2 – 1 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce | 3 – 1 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 0 – 6 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
|
FK AŠK Slávia Trnava | 2 – 4 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Bíňovce | 1 – 0 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
TJ Družstevník Vlčkovce | 1 – 1 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
|
OŠK Smolenice | 5 – 2 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
|
TJ Družstevník Lovčice | 4 – 1 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 3 – 2 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Dlhá | 1 – 6 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
FK AŠK Slávia Trnava | 3 – 5 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Opoj | 2 – 1 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 0 – 3 | OŠK Smolenice |
N/A
|
|
FK TJ Družstevník Buková | 5 – 0 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK AŠK Slávia Trnava | 6 – 2 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dlhá | 0 – 8 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Opoj | 6 – 3 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
FK TJ Družstevník Buková | 0 – 0 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
|
OŠK Smolenice | 8 – 0 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK AŠK Slávia Trnava | 10 – 0 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
|
OŠK Smolenice | 7 – 1 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 2 – 1 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Lovčice | 5 – 6 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce | 1 – 1 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Dlhá | 1 – 5 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
TJ Družstevník Opoj | 3 – 2 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
|
FK TJ Družstevník Buková | 2 – 2 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
|
OŠK Smolenice | 6 – 0 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Vlčkovce | 3 – 3 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK AŠK Slávia Trnava | 5 – 8 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 10 – 5 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
|
TJ Družstevník Lovčice | 1 – 3 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce | 0 – 2 | OŠK Smolenice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dlhá | 3 – 3 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Opoj | 3 – 4 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
FK TJ Družstevník Buková | 10 – 0 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
|
OŠK Smolenice | 5 – 1 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
|
TJ Družstevník Vlčkovce | 1 – 3 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 3 – 3 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 7 – 2 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce | 2 – 1 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
|
FK AŠK Slávia Trnava | 5 – 0 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dlhá | 0 – 6 | OŠK Smolenice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Opoj | 5 – 1 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK TJ Družstevník Buková | 3 – 1 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
OŠK Smolenice | 10 – 1 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
|
TJ Družstevník Vlčkovce | 8 – 0 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 3 – 1 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
|
TJ Družstevník Lovčice | 1 – 4 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK – FO Slovenská Nová Ves | 0 – 3 | TJ Družstevník Bíňovce |
N/A
|
|
FK AŠK Slávia Trnava | 3 – 4 | TJ Družstevník Lovčice |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dlhá | 1 – 6 | TJ Družstevník Dolné Dubové |
N/A
|
|
TJ Družstevník Opoj | 2 – 4 | TJ Družstevník Vlčkovce |
N/A
|
|
FK TJ Družstevník Buková | 2 – 4 | OŠK Smolenice |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OŠK Smolenice | 14 – 3 | OŠK – FO Slovenská Nová Ves |
N/A
|
|
TJ Družstevník Vlčkovce | 2 – 3 | FK TJ Družstevník Buková |
N/A
|
|
TJ Družstevník Dolné Dubové | 2 – 0 | TJ Družstevník Opoj |
N/A
|
|
TJ Družstevník Lovčice | 3 – 0 | TJ Družstevník Dlhá |
N/A
|
|
TJ Družstevník Bíňovce | 7 – 0 | FK AŠK Slávia Trnava |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Nižná | 0 – 3 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šterusy | 2 – 1 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 3 – 2 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
OTJ Banka | 1 – 0 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
|
TJ Klas Dolné Trhovište | 2 – 8 | TJ Sokolovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Žlkovce | 3 – 4 | TJ Sokolovce |
N/A
|
|
OFK Malženice „B“ | 1 – 2 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 5 – 1 | OTJ Banka |
N/A
|
|
TJ Kočín – Lančár | 5 – 1 | FK Šulekovo |
N/A
|
|
TJ Družstevník Nižná | 0 – 2 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Šterusy | 4 – 4 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 13 – 0 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
|
OTJ Banka | 0 – 2 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
|
TJ Klas Dolné Trhovište | 1 – 1 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
TJ Sokolovce | 8 – 1 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Žlkovce | 4 – 2 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 2 – 7 | TJ Sokolovce |
N/A
|
|
TJ Kočín – Lančár | 2 – 0 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
|
TJ Družstevník Nižná | 1 – 0 | OTJ Banka |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šterusy | 4 – 0 | FK Šulekovo |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
FK Šulekovo | 4 – 2 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
OTJ Banka | 1 – 1 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
|
TJ Klas Dolné Trhovište | 7 – 0 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
|
TJ Sokolovce | 1 – 1 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
|
OFK Malženice „B“ | 3 – 4 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Žlkovce | 5 – 0 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
TJ Kočín – Lančár | 2 – 1 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šterusy | 4 – 2 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 5 – 1 | OTJ Banka |
N/A
|
|
TJ Sokolovce | 3 – 0 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Nižná | 1 – 4 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
|
TJ Klas Dolné Trhovište | 0 – 3 | FK Šulekovo |
N/A
|
|
TJ Sokolovce | 7 – 0 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 1 – 0 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
|
TJ Družstevník Žlkovce | 7 – 0 | OTJ Banka |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Žlkovce | 3 – 0 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
|
TJ Družstevník Nižná | 0 – 5 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šterusy | 7 – 6 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 1 – 0 | TJ Sokolovce |
N/A
|
|
OTJ Banka | 2 – 4 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Klas Dolné Trhovište | 2 – 4 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
TJ Sokolovce | 6 – 2 | OTJ Banka |
N/A
|
|
OFK Malženice „B“ | 1 – 3 | FK Šulekovo |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 3 – 2 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
|
TJ Kočín – Lančár | 3 – 1 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Žlkovce | 6 – 0 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
|
TJ Kočín – Lančár | 3 – 0 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 1 – 1 | FK Šulekovo |
N/A
|
|
OFK Malženice „B“ | 5 – 0 | OTJ Banka |
N/A
|
|
TJ Sokolovce | 5 – 2 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokolovce | 5 – 1 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
TJ Klas Dolné Trhovište | 1 – 1 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
|
OTJ Banka | 1 – 2 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 6 – 0 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šterusy | 7 – 0 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Žlkovce | 8 – 2 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
|
TJ Družstevník Nižná | 1 – 3 | FK Šulekovo |
N/A
|
|
TJ Kočín – Lančár | 6 – 1 | OTJ Banka |
N/A
|
|
OFK Malženice „B“ | 0 – 5 | TJ Sokolovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 3 – 1 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OFK Malženice „B“ | 0 – 4 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 3 – 0 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
|
TJ Klas Dolné Trhovište | 3 – 3 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
|
OTJ Banka | 6 – 1 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 1 – 6 | TJ Sokolovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Žlkovce | 3 – 0 | FK Šulekovo |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 5 – 2 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šterusy | 2 – 1 | OTJ Banka |
N/A
|
|
TJ Družstevník Nižná | 1 – 4 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
|
TJ Kočín – Lančár | 2 – 7 | TJ Sokolovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Nižná | 2 – 2 | TJ Sokolovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 0 – 7 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
TJ Klas Dolné Trhovište | 2 – 2 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
|
OTJ Banka | 0 – 2 | FK Šulekovo |
N/A
|
|
TJ Kočín – Lančár | 1 – 3 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OTJ Banka | 0 – 3 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
OFK Malženice „B“ | 1 – 4 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šterusy | 2 – 4 | TJ Sokolovce |
N/A
|
|
TJ Kočín – Lančár | 3 – 0 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 3 – 1 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Kočín – Lančár | 1 – 2 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 0 – 4 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
|
TJ Sokolovce | 2 – 2 | FK Šulekovo |
N/A
|
|
TJ Klas Dolné Trhovište | 2 – 0 | OTJ Banka |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šterusy | 3 – 0 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Žlkovce | 3 – 3 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
|
OTJ Banka | 0 – 11 | TJ Sokolovce |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 3 – 1 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šterusy | 3 – 1 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Nižná | 4 – 0 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Nižná | 3 – 0 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šterusy | 5 – 0 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 5 – 0 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
OTJ Banka | 4 – 2 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
|
TJ Klas Dolné Trhovište | 1 – 1 | TJ Sokolovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OFK Malženice „B“ | 2 – 3 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
|
TJ Družstevník Žlkovce | 0 – 5 | TJ Sokolovce |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 3 – 0 | OTJ Banka |
N/A
|
|
TJ Kočín – Lančár | 1 – 4 | FK Šulekovo |
N/A
|
|
TJ Družstevník Nižná | 2 – 1 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Družstevník Šterusy | 3 – 1 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 4 – 0 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
|
OTJ Banka | 1 – 3 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
|
TJ Klas Dolné Trhovište | 2 – 1 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
TJ Sokolovce | 3 – 0 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Sokolovce | 10 – 0 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Žlkovce | 8 – 3 | OFK Malženice „B“ |
N/A
|
|
TJ Kočín – Lančár | 2 – 1 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
|
TJ Družstevník Nižná | 10 – 1 | OTJ Banka |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šterusy | 0 – 5 | FK Šulekovo |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OFK Malženice „B“ | 3 – 0 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 7 – 1 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
OTJ Banka | 3 – 2 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
|
TJ Klas Dolné Trhovište | 2 – 1 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
|
TJ Sokolovce | 13 – 1 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OFK Malženice „B“ | 3 – 0 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
|
TJ Družstevník Žlkovce | 5 – 0 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
TJ Družstevník Šterusy | 1 – 0 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 7 – 1 | OTJ Banka |
N/A
|
|
TJ Družstevník Nižná | 3 – 3 | TJ Sokolovce |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OTJ Banka | 0 – 8 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
TJ Klas Dolné Trhovište | 1 – 4 | FK Šulekovo |
N/A
|
|
TJ Sokolovce | 5 – 1 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
|
OFK Malženice „B“ | 0 – 4 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 1 – 1 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
OFK Malženice „B“ | 3 – 3 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
|
TJ Družstevník Žlkovce | 3 – 1 | TJ Kočín – Lančár |
N/A
|
|
TJ Družstevník Nižná | 4 – 0 | TJ Družstevník Pastuchov |
N/A
|
|
FK Šulekovo | 1 – 0 | TJ Sokolovce |
N/A
|
|
OTJ Banka | 0 – 4 | TJ Klas Dolné Trhovište |
N/A
|
Date | Home | Time/Results | Away | Venue |
---|---|---|---|---|
TJ Klas Dolné Trhovište | 0 – 2 | TJ Družstevník Žlkovce |
N/A
|
|
TJ Sokolovce | 14 – 1 | OTJ Banka |
N/A
|
|
OFK Malženice „B“ | 1 – 4 | FK Šulekovo |
N/A
|
|
TJ Družstevník Pastuchov | 4 – 2 | TJ Družstevník Šterusy |
N/A
|
|
TJ Kočín – Lančár | 2 – 6 | TJ Družstevník Nižná |
N/A
|
Cookie | Dĺžka trvania | Popis |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 mesiacov | Slúži na uloženie užívateľových nastavení o používaní a akceptovaní našich Nevyhnutných cookies. |
viewed_cookie_policy | 11 mesiacov | Slúži na uloženie užívateľových nastavení o používaní a akceptovaní našich cookies. |