ObFZ Trnava a Bestrent budú spolupracovať aj v nasledujúcej sezóne

ObFZ Trnava a spoločnosť Bestrent počas týždňa spečatili partnerstvo na nasledujúcu sezónu 2019/20. Spoločnosť Bestrent sa stala partnerom ObFZ Trnava už v uplynulej sezóne, kedy sa rozhodli podporiť novú pohárovú súťaž, ktorá je po sponzorovi aj pomenovaná Bestrent Cup.

Ako prezradil už v predchádzajúcich rozhovoroch spolumajiteľ spoločnosti Ján Hrčka, sám je futbalovým zanietencom a myšlienka zatraktívnenia oblastných súťaží v podobe Bestrent Cup-u ho veľmi oslovila.

Na fotke vidieť  predsedu Oblastného futbalového zväzu Trnava Vladimíra Hracha a spolumajiteľa spoločnosti Bestrent Jána Hrčku (vpravo) pri podpise spolupráce.

„So spoluprácou sme spokojní, preto nevidím dôvod v nej nepokračovať. My sme firma, ktorá poskytuje prenájom a predaj stavebnej mechanizácie a príslušenstva.  Často k nám chodia ľudia z okolia Piešťan, Hlohovca aj Trnavy a spájajú si nás aj s futbalom. Som rád, že sa nám dostávajú takéto pozitívne ohlasy,“ prezradil Ján Hrčka.

Meno Ján Hrčka je s futbalom pevne späté. Je jedným zo zanietencov, ktorých vo futbale vídať už málo. Okrem toho, že sa v klube Hornej Krupej angažuje ako funkcionár a klubu  pomáha aj po finančnej stránke, neraz prispel aj dobrými zákrokmi na hracej ploche.

Počas svojej aktívnej futbalovej kariéry okúsil hru v kluboch Lokomotíva Trnava, kde futbalovo vyrastal, Smoleniciach, či v rakúskom klube ASK Oberwaltersdorf. K futbalu mal blízko od malička, jeho rodina totižto futbalom neustále žije.

Ako správny futbalový fanúšik si nenechal utiecť ani finále Bestrent Cup-u medzi Dechticami a Zavarom. „Samotné finále pre mňa bolo neskutočné a zároveň prekvapivé. Vládla veľmi dobrá atmosféra a mali sme možnosť vidieť pekný futbal,“ pokračoval Hrčka.

A ako hodnotí myšlienku priviesť finále až na Štadión Antona Malatisnkého? „Som rád, že sa to ObFZ Trnava podarilo, bolo to fantastické. Je to zároveň veľká motivácia pre mužstvá, ktoré sa prihlásili do Bestrent Cup-u, pretože taká šanca v amatérskom futbale prichádza málokedy, dovolím si tvrdiť, že raz za život. Verím, že si to mužstvá užili, je to veľmi pekná myšlienka,“ uzavrel Ján Hrčka.

Viac o našom partnerovi sa môžete dočítať na ich webe http://bestrent.info/SK/