Pečeňady potvrdili v zápase s Madunicami úlohu favorita, Dolný Lopašov si pripísal ďalší cenný bod

Prinášame vám výsledky 11. kola VII. ligy RUBBEX.

Šulekovo – Bojničky 2:0 (1:0)

Na posun v tabuľke smerom hore potrebovalo Šulekovo body, ktoré sa im podarilo získať v domácom zápase s Bojničkami. Prvého gólu sa diváci dočkali v 34. minúte, kedy sa Danišova strela spoza 16-tky odrazila od žrde do brány hostí – 1:0. Po výmene strán bola ešte nádej pre hostí na vyrovnanie, ktorá sa však vytratila v 64. minúte kedy kombinačnú akciu domácich zakončil po spätnej prihrávke Kolony a spečatil tak víťazstvo Šulekova na 2:0.

Góly: 34. Daniš, 64. Kolony.

ŠULEKOVO: Tvrdý – Gažovič, Daniš, Karas, Lackovič, Nemec, Šery, Kolony, Huska, Tajber, Kyjak (Cibulka, Hrobár).

BOJNIČKY: Dávidek, Mihina, Škoda, Táčovský, Špáčil, Šesták, Pavelka, Mihina, Kabát, Masaryk Kubránsky.

Moravany – Borovce 1:0 (0:0)

V Moravanoch sa domáci zišli v oklieštenej zostave, čo mohli hostia využiť, no nestalo sa tak. Na gól si však diváci museli počkať vyše hodiny, kedy v 67. minúte Hrnčiarovu penaltu hosťujúci gólman vyrazil, no na následnú dorážku Ľ. Mikloviča už nestačil – 1:0. Hostia si síce zopár šancí vytvorili, ale vyrovnávajúci gól im nebol súdený. Strely míňali moravanskú bránku a výsledok 1:0 sa tak nemenil.

Kopal Peter Hrnčiar a dorážal Ľ. Miklovič

Góly: 67. Ľ. Miklovič.

MORAVANY: Lamini – Farkaš, J. Jánošík, Ľ. Miklovič, L. Miklovič, Vetrík, Hrnčiar, Belan, Blahuta, Octa, I. Jánošík.

BOROVCE: Valo – Búš, Herceg, Dadík, Dubovský, Potrok, Moravčík, Bejdák, Ruľák, Jankech, Urban (Herceg, Štefanka).

Veselé – Trakovice 2:3 (0:2)

Trakovice si po sérii neúspešných zápasov napravili chuť vo Veselom, kde dvomi gólmi presného Tarabu viedli po prvom polčase 0:2. Po výmene strán začali domáci vracať požičané, najskôr znížil z penalty Jurda, neskôr nezaváhal ani Bokor – 2:2. Keď už sa mohlo zdať, že body sa budú deliť, prišiel Jaroškov gól zo štandardnej situácie, ktorý v záverečných minútach rozhodol o víťazstve hostí – 2:3

Góly: 54. (11m) Jurda, 83. Bokor – 30. a 45. Taraba, 88. Jaroška.

VESELÉ: Strecký – Michalčík, Madunický, Valla, Duračka, Valíček, Nesteš, Brucháč, Konečný, Jurda, Bokor (Lesay, Urban).

TRAKOVICE: Kollár, Husár, Bališ, Janovič, Chorvath, Nemček, Mat. Ščasnovič, Mar. Ščasnovič, Kubiš, Taraba, Matúšek (Tolarovič, Bošácky, Jaroška, Krajčovič, Blažo).

Pečeňady – Madunice 5:0 (3:0)

Pečeňady potvrdili úlohu favorita presvedčivým výsledkom s Madunicami. V 22. minúte sa po stečovanom priamom kope dostala lopta k Moravanskému, ktorý krížnou strelou otváral skóre na 1:0. Domáci zvyšovali v 26. minúte, kedy strelou z voleja nedal Michalčík hosťujúcemu brankárovi šancu – 2:0. Tesne pred odchodom do šatní sa strelou z hranice 16-tky presadil aj Halas – 3:0. Po výmene strán sa obraz hry nemenil, domáci boli aktívnejší, z čoho vyťažili ďalší gól. Centrovanú loptu pred bránu zakončil na 4:0 opäť Halas a keď sa v 81. minúte objavil pred madunickou bránou Moravanský, hostia nemali šancu – 5:0.

Góly: 22. a 81. Moravanský, 26. Michalčík, 44. a 68. Halas.

PEČEŇADY: Vahalík – Izakovič, Gula, Durdy, Turanský, Porubský, Halas, Zubčák, Michalčík, Krajčovič, Moravanský (Ščasnovič, Mitošinka, Uhlík)

MADUNICE: Miník – Žuffa, Lacheta, Rak, Mráz, J. Kabát,, M. Kabát, Dzuro, Polák, Bojaj, Sedláčik (Horváth, Pisarik).

Chtelnica – Dubovany 4:2 (1:2)

Chtelnici domáce zápasy vychádzajú, preto sa niet čo čudovať, že Dubovany poriadne potrápili. Skóre však otvárali hostia, kedy sa dvomi peknými gólmi presadil Vrbík a vybojoval pre Dubovany vedenie 0:2. To však netrvalo dlho, najskôr znížil z bieleho bodu Tomáška, po výmene strán vyrovnal Palkovič – 2:2. Domácim navyše zahralo do karát vylúčenie hosťujúceho gólmana Tonkoviča, ktorý zahral rukou mimo bránkového územia. To Chtelnica využila Palkovičom na zvýšenie 3:2. Na strane hostí sa však začervenalo ešte raz, kedy odišiel predčasne do spŕch Krajčo. Toto prečíslenie ešte v závere zápasu využil Zemko a spečatil tak triumf domácich na 4:2.

Góly: 41. (11m) Tomáška, 63. a 68. Palkovič, 80. Zemko – 6. a 32. Vrbík.

CHTELNICA: Pavelský – Slabý, Bogora, Palkovič, Rechtorík, Lukáčik, Brisuda, Tomáška, Tomačovič, Zemko, Hčka (Kyselica, Suchán, J. Bolla, M. Bolla, Lukáčik).

DUBOVANY: Tonkovič – Kollár, Lesaj, Kusý, Krajčo, Masarik, Masaryk, Vrbík, Dovičič, Svítek, Kollár (Kalaš).

Ostrov – Prašník 2:3 (0:3)

Prašník má dobrú sezónu, v ktorej potvrdzuje svoje kvality. Inak tomu nebolo ani v Ostrove, kedy hostia otvárali skóre už v 2. minúte. Pekne zahratý priamy kop domáci gólman vyrazil na roh, z ktorého Žilka naklonil víťazstvo na stranu hostí. Netrvalo dlho a Spálova stečovaná strela skončila za chrbtom domáceho Ľ. Vala – 0:2. Keď Žilka v 39. minúte prestrelil domáceho gólmana, Prašník viedol v Ostrove už rozdielom triedy. Po výmene strán sa k slovu dostali aj domáci. Centrovanú loptu z pravej strany využil na zníženie Klasovitý, no potom sa na strane Ostrova začervenalo.  V záverečnej minúte zápasu sa strelou spoza 16-tky presadil ešte Jankovič, no na vyrovnanie to nestačilo – 2:3.

Góly: 53. Klasovitý, 90. Jankovič – 2. a 39. Žilka, 26. Spál.

OSTROV: Ľ. Valo – Regina, D. Valo, Mizerík, Bartoš, Bojkovski, Bogora, Jankech, Franko, Kabát, Klasovitý (Bečarevič, Legiň, Jankovič, Gagorik, Gajdošík).

PRAŠNÍK: B. Líška – Konkuš, Balcír, Bielik, M. Líška, Kubík, Kubiš, Adamec, Kazík, Spál, Žilka (Konkúš, Nykodem, Klein).

Dolný Lopašov – Šípkové 2:2 (2:2)

V Dolnom Lopašove sa všetko podstatné odohralo v prvom polčase. Medzi mužstvami sa strhla menšia gólová prestrelka, ktorú otváral už v 1. minúte zápasu hosťujúci Kubík. Na tento gól našli domáci odpoveď o 10 minút Kimmerlingom (1:1), no Žák opäť prinavrátil vedenie do rúk Šípkového – 1:2. Pred koncom prvého polčasu však Lopašov zareagoval aj na tento gól Vrbovským – 2:2. Keďže druhý polčas už nepriniesol žiadne góly, výsledok sa nemenil a mužstvá si tak v závere zápasu body delili.

Góly: 11. Kimmerling, 43. Vrbovský – 1. Kubík, 40. Žák.

D. LOPAŠOV: Palkech – Hečko, Lenghart, Chnápko, Gula, Vrbovský, Mačica, Lukáčik, Kimmerling, Kabela, Hlúch (Zemko).

ŠÍPKOVÉ: T. Holán – Košinár, Šalát, Oška, Hanuliak, Puvák, Kolník, Žák, Nosko, Koyš, Kubík (Petrík, M. Holán).